Ważne

LG zamierza zrobić mocną hybrydę podobną do Surface Pro 3?

Przy każdej możliwej okazji powtarzam do znudzenia, że hybrydy mają sens i są przyszłością rynku mobilnego. Sam zamieniłem 19-calowy monitor na 10-calową hybrydę i pracuje mi się na niej znakomicie. Cały czas patrzę na Surface Pro 3 i coraz bardziej zastanawiam się czy nie warto w niego zainwestować, ponieważ to właśnie on wydaje mi się idealnym dla mnie rozwiązaniem. Jednak niedługo to LG może stworzyć coś, co będzie mi odpowiadać jeszcze bardziej. Czy Koreańczycy zainwestują w hybrydę?

Na początku należy wspomnieć, że nie byłoby to pierwsze spotkanie LG z takimi urządzeniami. Koreańczycy tworzyli już urządzenia z serii Tab-Book, ale nie okazały się one specjalnie popularne. Teraz jednak, według przecieków, koreańska firma pracuje nad tabletem z odłączaną klawiaturą. Ma to być podobne rozwiązanie, jak we wspomnianym wcześniej Surface Pro 3.

W jego wnętrzu znajdziemy procesor Intela czwartej generacji, dysk SSD oraz mocną baterią. Na razie nie mamy więcej informacji o tym urządzeniu. Moim zdaniem to byłby świetny ruch, ponieważ LG jest teraz na fali i przy odpowiedniej promocji takie urządzenie mogłoby się świetnie przyjąć. A co Wy myślicie o Surface Pro 3 od LG?

Komentarze

 • RA

  Dobre, 19″ zamienilem na 10″ :)) mercedesa zamienilem na malego fiata i mi sie lepiej jezdzi…

  • jk

   Zgodzę się z tobą. Troche to juz jest śmiech na sali. Pewnie jak autor zmieni na 5 cali to już wogóle będzie mu się genialnie pracowac haha

   • RA

    Tak, najlepiej pracuje sie z office na Lumii 520. juz gdzies to czytalem na tych pro microsoftowych blagach.

  • Zamieniłem Żuka na Bentleya mi się lepiej jezdzi… Jasne.

   Oh wait… Większy nie zawsze równia się lepszy

   • ja

    Praca na większym ekranie to zawsze większy komfort. Oczywiście jeśli potrzebujemy sprzęt mobilny to kupujemy takowy by móc pracować mobilnie. Nie jest to jednak nigdy wygodniejsze. Twoje porównie jest beznadziejne. Bardziej adekwatne do sytuacji jest porównanie zamieniem bentleya z silnikiem 2.5 na 1.6. Czy 1,6 jest lepszy? i tu by mozna było dużo napisać, niemniej jednak taki silnik nie jest napewno wygodniejszy. Swoja drogą ciekawe jak wygląda człowiek pracujący 12h na 10 calach.:)

  • Ja muszę mieć sprzęt mobilny z mocną baterią, a stacjonarka i taki ekran byłyby ciężkie do pracy w plenerze :P

 • paul123

  To bardzo dobrze inspirowac sie na SurFace Pro 3 zamiast na ipadzie. To dobry krok. Pytanie tylko czy bedzie to zwykla kopia czy wkoncu ktos przekroczy ta magiczna bariere i doda modul lte/3g z gps?

 • kzmil

  Jednak to prawda ze to rynek mówi czego Ci potrzeba a na dodatek jeszcze masz się z tego cieszyć:) ten tekst jest tego dobitnym przykladem

 • Doc

  Warto poczekać, Gtab był udanym mobilnym urządzeniem to i ten model może być całkiem dobrym wyborem. Solidne wykonanie+atrakcyjny design to ostatimi czasy wizytówka LG.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona