LG rozpoczyna aktualizację G3 od Polski! | Tabletowo.pl

LG rozpoczyna aktualizację G3 od Polski!

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu pisałem o pierwszych zrzutach ekranu G3 z nowym Androidem na pokładzie. Były polskie i powoływał się na nie cały świat. Dziś okazuje się, że producent właśnie od naszego kraju rozpocznie aktualizowanie swojego obecnego flagowca.

LG poinformowało, że w tym tygodniu zacznie udostępniać aktualizację do polskich urządzeń. Dość enigmatycznie producent wypowiedział się na temat innych krajów stwierdzając, że reszta dostanie Androida 5.0 w najbliższej przyszłości. Koreańczycy świetnie podeszli do temu i pokazali, że można szybko wydać aktualizację. Konkurencja powinna uczyć się w tym wypadku od LG.

Nowy Android to szereg usprawnień, w informacji prasowej LG czytamy, że odświeżone powiadomienia będą dostępne na nowym ekranie blokady. Lollipop pozwoli korzystać z G3 efektywniej, niż wcześniej było to możliwe. No cóż, czekamy!

Szkoda tylko, że nie wspomniano nic na temat innych urządzeń z portfolio firmy…

android-5.0-lollipop-na-lg-g3-100181

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona