LG Rolly – zwijana klawiatura Bluetooth do smartfonów i tabletów | Tabletowo.pl

LG Rolly – zwijana klawiatura Bluetooth do smartfonów i tabletów

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio zapanowała moda na prezentowanie nietypowych akcesoriów, które wyróżniają się pod wieloma względami na tle innych. Niedawno informowaliśmy Was o ciekawym prototypie Display Cover od Microsoftu – klawiaturze z dodatkowym ekranem E Ink. Natomiast teraz LG przygotowało zwijaną klawiaturę Bluetooth o nazwie Rolly – w łatwy sposób możemy zmniejszyć jej gabaryty, dzięki czemu będzie łatwa w transporcie.

LG Rolly łączy się za pomocą Bluetooth 3.0 z  urządzeniami o ekranach nie większych niż 10 cali, jednocześnie może działać z dwoma smartfonami lub tabletami i służyć jako podstawka dla naszego sprzętu. Klawiatura jest zasilana jedną baterią AAA, która zdaniem producent wystarczy na trzy miesiące użytkowania.

Nowe akcesorium od Koreańczyków zostało wykonane z plastiku ABS oraz poliwęglanu i zapewnia wstrząsoodporność. Jednak prawdziwym wyróżnikiem Rolly jest oczywiście możliwość zwinięcia – niewielkie wymiary sprzyjają łatwemu przenoszeniu ze sobą. Producent pochwalił się również, a rozstaw klawiszy wynosi 17 mm, co jest przyzwoitym rezultatem.

lg-rolly-klawiatura

Pierwsze egzemplarze LG Rolly będzie można sprawdzić już na targach IFA 2015, które rozpoczynają się za kilka dni. Warto wspomnieć, że już we wrześniu klawiatura ta pojawi się w sprzedaży w USA, natomiast w czwartym kwartale zawita na kluczowe rynki w Azji, Ameryce Łacińskiej oraz w Europie. Cena nie została jeszcze podana.

źródło: LG przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Ciekawostka: rynek tabletów w Indiach wciąż rośnie

W Q2 2015 urósł o 22% względem porównywalnego okresu z zeszłego roku

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona