LG Q6

Tyle mają kosztować LG Q6 i LG Q6+

LG zaprezentowało dziś LG Q6 oraz dwie jego „odmiany”: LG Q6+ i LG Q6a. I choć producent nie podał cen swoich nowych smartfonów, to w sieci pojawiły się już informacje na ten temat.

Reklama

Przypomnijmy, że na samym początku wydawało nam się, że LG Q6 zostanie zaprezentowany w pierwszej kolejności w Polsce, ponieważ tylko polski oddział producenta oficjalnie go zapowiedział. Później jednak na oficjalnym kanale LG Mobile Global w serwisie YouTube zaczęto publikować codziennie nowe filmiki, promujące nadchodzącą premierę tego modelu, więc stało się jasne, że smartfon zadebiutuje dziś nie tylko w naszym kraju, ale także na innych rynkach.

I tak się rzeczywiście stało. Co ciekawe, polska premiera zaplanowana jest dopiero na godzinę 18:00 (mogę Wam zdradzić, że Kasia też się na nią wybiera). My jednak już teraz wiemy, ile będzie kosztować LG Q6 i LG Q6+. Jak donoszą południowokoreańskie media, pierwszy z ww. smartfonów wyceniono na 418 tysięcy wonów, natomiast drugi na 499 tysięcy wonów. Po przeliczeniu daje to – odpowiednio – około 1350 i 1600 złotych. Tajemnicą pozostaje tylko cena LG Q6a.

Pamiętajcie jednak, że podane wyżej ceny dotyczą Korei Południowej. W Polsce mogą się one kształtować nieco inaczej, aczkolwiek nie powinny jakoś specjalnie „odbiegać” od ww. kwot. Miejmy nadzieję, że polski oddział LG poda je podczas oficjalnej premiery LG Q6. Jeżeli tak się stanie, na pewno Was o tym poinformujemy.

Wszystkiego na temat LG Q6, LG Q6+ i LG Q6a dowiecie się z tego artykułu.

Źródło: Inews24 przez The Android Soul