Promocja: LG Q6 w dużo niższej cenie, ale tylko do końca tygodnia | Tabletowo.pl

Promocja: LG Q6 w dużo niższej cenie, ale tylko do końca tygodnia

Dołącz do dyskusji 0

LG Q6 był pierwszym smartfonem ze średniej półki na rynku z wyświetlaczem o proporcjach 18:9 (2:1). Niestety, na początku jego cena niespecjalnie zachęcała do zakupu, choć producent kusił klientów różnymi gratisami. Teraz jednak pojawiła się promocja, dzięki której można nabyć ten model w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że 1499 złotych za LG Q6 to rozbój w biały dzień. Rynek dość szybko jednak zweryfikował cenę tego smartfona – aktualnie jest ona niższa o 200 złotych i wynosi 1299 złotych. I chociaż to znacznie bardziej adekwatna kwota w stosunku do tego, co oferuje ten model, to dla niektórych wciąż może wydawać się za wysoka, choć gdzieś w głębi serca z chęcią weszliby w jego posiadanie.

Właśnie nadarzyła się ku temu świetna okazja. W >RTV Euro AGD< i >Komputroniku< LG Q6 można bowiem kupić za 999 złotych. Według mnie to bardzo dobra cena, ponieważ na pewno jeszcze przez jakiś czas regularna nie spadnie do tego poziomu – w końcu to aż 300 złotych różnicy. Warto się więc zastanowić nad tą ofertą, jeżeli podoba Wam się ekran o proporcjach 18:9 (2:1), bo to w końcu najważniejszy element wyposażenia tego modelu.

Warto jednak pamiętać, że promocją objęta jest tylko jedna, czarna wersja kolorystyczna – za pozostałe wciąż trzeba zapłacić 1299 złotych i nie są w dodatku dostępne od ręki. Oferta ważna jest do niedzieli, 8 października.

Polecamy również:

Recenzja LG Q6 – FullVision dla mas

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona