LG promocja
źródło Pixabay / Pexels

LG sypnęło promocjami na smartfony jak Mikołaj prezentami na święta

Producenci chętnie przygotowują promocje na swoje smartfony, ewentualnie na jedną ich serię. LG poszło jednak na całość i oferuje specjalne oferty na pozycje z różnych półek cenowych.

Promocja na topowe smartfony LG

Klienci, którzy kupią LG Velvet do końca lipca 2020 roku, otrzymają w prezencie dodatkowy (trzeci) rok gwarancji na smartfon oraz (w Play) dedykowany do tego modelu LG Dual Screen lub (w Plusie i Orange) słuchawki LG Tone Flex HBS-XL7.

Z kolei osoby, które do 17 lipca 2020 roku kupią w Play flagowy model LG V60 ThinQ 5G, po rejestracji na dedykowanej stronie internetowej, otrzymają w prezencie dodatkowy (trzeci) rok gwarancji na smartfon, a także możliwość odebrania aż 600 złotych w gotówce z bankomatu.

LG V60 ThinQ 5G promocja
Po zakupie LG V60 ThinQ 5G klienci mogą otrzymać dodatkowy rok gwarancji na smartfon i zwrot 600 złotych w gotówce (źródło: LG)

Promocja na tańsze smartfony LG

Kolejne promocje dotyczą już smartfonów ze średniej i niższej półki cenowej: LG K61, LG K51S i LG K41S.

Kupując LG K61 w Play, Orange lub Plusie (w salonie), klient otrzyma w prezencie słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh True. Jeżeli natomiast zamówi ten smartfon na stronie plus.pl, wówczas dostanie również karty podarunkowe do Decathlon i Empik o wartości – odpowiednio – 150 zł i 200 zł.

Wszystkie ww. promocje obowiązują do 17 lipca 2020 roku.

LG K61 promocja
Klienci, którzy kupią smartfon LG K61, otrzymają w prezencie słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh True (źródło: LG)

Z kolei klienci, którzy do 17 lipca 2020 roku kupią w Orange LG K51S lub LG K41S, otrzymają słuchawki Skullcandy Ink’d+. Podobny prezent czeka na tych, co kupią do ww. dnia LG K41S w Play.

LG K41S LG K51S promocja
źródło: LG

Natomiast na nabywców LG K41S i jednocześnie klientów sieci Plus czeka deskorolka fiszka (Fish Board). Z kolei dla kupujących LG K51S przygotowano słuchawki Skullcandy Ink’d+ i czek BLIK o wartości 100 złotych.

Jedna i druga promocja ważna jest do 31 lipca 2020 roku.

Ww. prezenty zostaną jednak przyznane klientom dopiero po rejestracji zakupu smartfona na stronie internetowej Strefa LG.