LG pokazuje na filmie, jakie funkcje zaoferuje LG V20 | Tabletowo.pl

LG pokazuje na filmie, jakie funkcje zaoferuje LG V20

Dołącz do dyskusji 0

Premiera LG V20 już za niewiele ponad tydzień – dokładnie 6 września. Jednak producent postanowił dodatkowo podgrzać atmosferę jeszcze przed oficjalnym debiutem tego smartfona. Na filmie mu poświęconym przedstawia kilka funkcji, jakie zaoferuje drugi, tegoroczny flagowiec LG.

LG V20 będzie pierwszym, nowym, oficjalnie zaprezentowanym smartfonem z Androidem 7.0 Nougat na rynku. Najnowsza odsłona systemu operacyjnego Google wprowadzi wiele nowości i właśnie je postanowiło przedstawić na filmie promocyjnym LG. Swoją drogą warto zauważyć, że materiał został zarejestrowany właśnie przy użyciu tego modelu.

Postawiono na dość ciekawą koncepcję, ponieważ całość dzieje się w kuchni i cały czas pojawiają się nawiązania do gotowania. Android 7.0 Nougat umożliwia m.in. odpowiadanie na powiadomienia bez konieczności uruchamiania dedykowanej aplikacji, łatwe przełączanie się (za pomocą podwójnego tapnięcia) pomiędzy najczęściej używanymi programami, dzielenie ekranu, dostosowywanie górnej belki do własnych preferencji oraz kopiowanie tekstu poprzez jego przytrzymanie i upuszczenie w innym miejscu.

(Prawdopodobna) Specyfikacja LG V20:

Źródło: @LGUSAMobile, Playuldroid! (rendery)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona