LG P930: tablet to czy smartfon? (ekran HD) - Tabletowo.pl

LG P930: tablet to czy smartfon? (ekran HD)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl LG P930: tablet to czy smartfon? (ekran HD) Nowości Plotki / Przecieki

Słuch zaginął po tablecie LG Optimus Pad, którego premiera, pomimo naprawdę interesującej specyfikacji, została przyćmiona przez pojawienie się nowych, potężnych graczy – Samsunga Galaxy Tab 8.9 i 10.1, Asusa Eee Pada Transformera oraz iPada 2. Jednak LG nie próżnuje. Nawet jeśli pierwszy tablet tej firmy okazał się porażką (chociaż to tylko mój wolny domysł, nie poparty żadnymi dowodami, gdyż tych po prostu nie ma), koncern nie zamierza spocząć na laurach i wiele wskazuje na to, że LG wkrótce zaprezentuje nowe urządzenie, wyposażone w ekran o rozdzielczości HD, czyli 1280 x 720 pikseli.

Sugeruje to plik XML (przedstawiony na grafice powyżej) znaleziony w sieci. Wyraźnie wynika z niego, że nieznane jeszcze urządzenie, opatrzone nazwą P930, będzie miało ekran o rozdzielczości 1280 x 720, łączność GPRS/EDGE i HSDPA/HSUPA oraz system Android na pokładzie.

Niestety, informacje zawarte w pliku XML nie gwarantują, że P930 rzeczywiście będzie tabletem. Firmy Toshiba oraz Hitachi ostatnio zaprezentowały dedykowane smartfonom 4- i 4.5-calowe wyświetlacze obsługujące właśnie rozdzielczość 1280 x 720 pikseli; być może LG zdecydowało się wyprodukować telefon komórkowy wyposażony właśnie w tego typu ekran.

My jednak trzymamy kciuki za tabletową postać P930. Zwykle od pojawienia się pliku XML z ogólnymi informacjami na temat urządzenia do jego premiery mija niewiele czasu, wierzymy zatem, że zagadka modelu P930 wkrótce się rozwiąże.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona