LG K10 (2017) będzie sprzedawany w Stanach Zjednoczonych również jako… LG K20 Plus | Tabletowo.pl

LG K10 (2017) będzie sprzedawany w Stanach Zjednoczonych również jako… LG K20 Plus

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli już teraz ktoś ma problemy, aby „połapać” się w ofercie LG, to w przyszłości wcale nie będzie miał łatwiej. Koreański gigant ma bowiem zamiar sprzedawać ten sam model pod co najmniej dwoma różnymi nazwami.

Chodzi tu konkretnie o następcę LG K10, który ma zadebiutować na styczniowych targach CES 2017 w Las Vegas. LG K10 (2017) doczeka się bowiem klona w postaci LG K20 Plus. W dodatku, jak wynika z informacji, przekazanych przez Evana Blassa, trafi on wyłącznie do oferty amerykańskiej sieci T-Mobile. Najprawdopodobniej oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych jeden i ten sam model sprzedawany będzie pod dwoma różnymi nazwami.

Żeby było „śmieszniej”, LG K20 Plus nie jest jedynym przykładem „uprzykrzania” życia klientom. LG pracuje bowiem również nad modelem LG V5, który – w zależności od rynku, na jaki trafi – może się nazywać też LG LV1 lub LG LV5. W tym przypadku nie znamy jednak jeszcze daty premiery.

Wiemy natomiast, że LG K10 (2017) zadebiutuje na styczniowych targach CES 2017 w Las Vegas, a do sprzedaży trafi już w połowie tego miesiąca (czy również w Polsce – nie wiadomo). Zdążyliśmy także poznać część jego specyfikacji. Smartfon zaoferuje m.in. 5,3-calowy ekran o rozdzielczości HD (720×1280), szerokokątną kamerkę 5 Mpix na przodzie oraz czytnik linii papilarnych. Klawisze do regulacji głośności znajdą się na pleckach urządzenia (czyli tak samo, jak w tegorocznym LG K10).

*Na grafice wyróżniającej LG K10 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Na styczniowych targach CES 2017 Asus zaprezentuje nowy smartfon

Czyżby Tajwańczycy mieli zamiar przywieźć do Las Vegas Zenfone'a 3 Zoom?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona