LG obiecuje, że LG G7 ThinQ będzie grał jak marzenie | Tabletowo.pl

LG obiecuje, że LG G7 ThinQ będzie grał jak marzenie

Dołącz do dyskusji 0

LG G7 ThinQ zadebiutuje oficjalnie już w najbliższą środę, 2 maja 2018 roku. LG sukcesywnie podgrzewa atmosferę wokół nadchodzącej nowości. Tym razem producent dał do zrozumienia, że smartfon będzie grał jak marzenie.

Do tej pory smartfonami dla melomanów były urządzenia z serii LG V, wyjątkowo zorientowane na wysoką jakość odtwarzania i tworzenia multimediów. LG najwyraźniej jednak uznało, że flagowa linia LG G nie powinna być już pod tym względem „gorsza”. Producent właśnie oficjalnie zapowiedział, że LG G7 ThinQ ma spełnić wymagania użytkowników, oczekujących świetnej jakości dźwięku zarówno z wbudowanego głośnika, jak i na słuchawkach.

LG G7 ThinQ jako pierwszy otrzyma głośnik Boombox, pozwalający uzyskać poziom dźwięku wyższy o ponad 6 dB, a także dwukrotnie zwiększyć basy. Co więcej, inżynierowie LG wymyślili, aby wykorzystać wnętrze obudowy smartfona jako pudło rezonansowe, dzięki czemu udało się wzmocnić emitowany dźwięk nawet dziesięciokrotnie! Jeśli natomiast komuś będzie zależeć na tym, aby wzmocnić tony niskie, wystarczy, że połozy urządzenie na twardej powierzchni lub pudełku.

fot. LG

Jak deklaruje producent, LG G7 ThinQ jest też pierwszym smartfonem, wyposażonym w system dźwięku przestrzennego DTS:X 3D, umożliwiającym odtwarzanie nawet 7.1-kanałowych efektów audio w standardowych słuchawkach. Do tego na pokładzie jest również poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi, zawierający cztery przetworniki analogowo-cyfrowe. Urządzenie wspiera także kodek MQA (Master Quality Authenticated), pozwalając na odtwarzanie dźwięku o dużej rozdzielczości z kompresją bezstratną.

Polecamy również:

LG samo przekazuje informacje o ekranie G7 ThinQ – będzie miał 1000 nitów jasności

*Na zdjęciu tytułowym LG V30 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona