Zadebiutowały LG G6+ oraz G6 32 GB. Bralibyście? - Tabletowo.pl

Zadebiutowały LG G6+ oraz G6 32 GB. Bralibyście?

Dołącz do dyskusji 0

Choć LG G6 i tak już występuje w kilku wersjach, to LG jest zdania, że to nadal za mało. Dlatego w Korei zaprezentowano dziś dwie nowe edycje flagowca tej firmy: G6+ (lub Plus) oraz G6 32 GB. Żaden z nich nie jest nazwany Pro, choć tak sugerowały wcześniejsze przecieki. Czym różnią się nowe gie-szóstki od swojego protoplasty?

W gruncie rzeczy zmiany względem oryginalnego LG G6 sprowadzają się do ilości pamięci wewnętrznej. Pomijając już kwestię, dlaczego LG nie wydało flagowca od razu we wszystkich wersjach pamięciowych, LG G6+ zbiera „do kupy” najlepsze cechy ze wszystkich odmian, jakie są dostępne na rynku, a więc bezprzewodowe ładowanie (którego w edycji z Europę brak, za to można je spotkać w wersji amerykańskiej), 128 GB pamięci oraz 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Quad DAC.

Modele z USA z kolei nie mają przetwornika Quad DAC, ale przynajmniej korzystają z 64 GB pamięci wewnętrznej. My dostaliśmy najbardziej „wykastrowaną” wersję LG G6 z możliwych (z 32 GB pamięci wewnętrznej i bez Quad DAC), i taka sama pojawi się też w Korei Południowej jako LG G6 32 GB.

Tabletowo.pl Zadebiutowały LG G6+ oraz G6 32 GB. Bralibyście? LG Nowości Smartfony

LG G6+

Dwa „nowe” LG G6 są dostępne w nowych kolorach. G6+ wyjdzie w Optical Astro Black, Optical Terra Gold, and Optical Marine Blue. Patrząc się na obudowy w tych kolorach, można odnieść wrażenie, że ich odcienie się zmieniają, dzięki grze świateł. Przynajmniej tak informuje producent. G6 32 GB będzie dostępny w Terra Gold, Marine Blue (ale już bez specjalnej powłoki oferującej te niecodzienne przebłyski), oraz Mystic White.

LG nie ogłosiło jeszcze, kiedy LG G6+ i LG G6 32 GB trafią na rynek koreański ani ile za nie trzeba będzie zapłacić. Grzegorz pisał na temat rzekomych cen tych smartfonów w poprzednim artykule, który był im poświęcony:

„Według niepotwierdzonych oficjalnie doniesień, LG G6 Plus ma kosztować 999800 wonów, czyli równowartość ~3330 złotych. Za LG G6 Pro (LG G6 32 GB) trzeba będzie natomiast rzekomo zapłacić 799800 wonów, tj. ~2660 złotych. Dla porównania, LG G6 w dniu premiery miał w Korei Południowej cenę 899800 wonów (~3000 złotych).”

Nikt nie pisnął też słówkiem, czy LG zamierza wprowadzić te modele również na Zachodzie. Tylko czy ktokolwiek byłby chętny na którąś z tych odmian flagowca LG?

źródło: LG, SlashGear, FoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona