LG G4 na zdjęciach. Premiera coraz bliżej | Tabletowo.pl

LG G4 na zdjęciach. Premiera coraz bliżej

Dołącz do dyskusji 0

W Barcelonie poznaliśmy flagowca HTC – One M9. Wciąż jednak czekamy na tegoroczne najważniejsze smartfonowe nowości od Sony – Xperia Z4, Huawei – P8 czy LG – G4. Zdjęcia przedstawiające ostatniego z nich pojawiły się dziś w sieci za sprawą jednego z użytkowników forum XDA.

Początkowo myślano, że może być to LG G4 Note, na którego temat w ostatnim czasie mówi się dużo. Wszystko przez widoczną na zdjęciu na górnej krawędzi telefonu wystającą część przypominającą rysik. Wiele jednak wskazuje na to, że jest to podstawowa wersja LG G4, ale skierowana na rynek koreański, zatem nie jest to stylus a antena do odbierania telewizji.

Jeśli pamiętacie ostatnie przecieki z fotką prasową przedstawiającą G4, z pewnością zauważycie podobieństwo do poniższych zdjęć. Wciąż jednak warto pamiętać, że to może ale nie musi być ostateczny wygląd telefonu.

Premiera LG G4 prawdopodobnie będzie miała miejsce w kwietniu lub maju, natomiast LG G4 Note spodziewany jest na rynku w drugiej połowie roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona