Ważne

Sony Xperia Z4 na zdjęciu prasowym – niewiele różnic względem poprzedniej generacji

Premiery Sony Xperia Z4 spodziewamy się w ciągu najbliższych miesięcy, tymczasem zanim poznamy urządzenie oficjalnie, do sieci wielokrotnie „wyciekną” kolejne informacje na jego temat. Dziś za sprawą użytkownika Twittera @Onleaks, możemy rzucić okiem na część zdjęcia prasowego, które ma przedstawiać Xperię Z4.

Spójrzcie najpierw na grafikę u góry (Xperia Z4), a zaraz później na dole (Xperia Z3).

xperia-z3-gallery

Na pewno od razu zauważycie, że oba telefony wyglądają bardzo podobnie. Zmienione zostało umieszczenie głośnika (teraz znajduje się bezpośrednio przy krawędzi) oraz slotu kart microSD i SIM (wcześniejsze przecieki sugerują lewą krawędź). Widać również, że kamerka do połączeń wideo i selfie zmieniła położenie – z prawej strony logo na lewą.

Samo wzornictwo jednak nie uległo zmianie. Wciąż mamy do czynienia z OmniBalance, któremu Sony jest wierne od kilku generacji (coś jak HTC w przypadku flagowej serii One, którego przedstawiciele wyglądają bardzo podobnie jak poprzednie generacje).

Przypomnijmy zdjęcia, które trafiły do internetu na początku marca – pokrywają się z dzisiejszymi, przez co możemy już z dużą pewnością stwierdzić, że poznaliśmy ostateczny wygląd flagowca japońskiego koncernu.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Sony zdecyduje się zaprezentować swój najnowszy smartfon – Xperia Z4.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona