LG G4 jednak bez rysika? Firma ma w planach tańszy model – G4 Stylus | Tabletowo.pl

LG G4 jednak bez rysika? Firma ma w planach tańszy model – G4 Stylus

Dołącz do dyskusji 0

Wiele mówi się o renesansie rysików, ale wciąż nie możemy doczekać się godnego rywala dla serii Galaxy Note od Samsunga. Ostatnio pojawiły się nawet spekulacje, jakoby drugi koreański koncern, LG, miał zaprezentować swojego flagowca z rysikiem G Pen, ale wizja ta coraz bardziej się oddala. Jak donoszą zagraniczne źródła, LG G4 może nie posiadać stylusa, ale ma za to powstać smartfon ze średniej półki – LG G4 Stylus.

Nie wiem czy pamiętacie jak kilka miesięcy temu LG przedstawiło światu LG G3 Stylus. Patrząc na nazwę wszyscy spodziewali się, że będzie to odpowiednik flagowca z rysikiem. Okazało się jednak, że była to tańsza propozycja, która tak naprawdę niewiele miała wspólnego z G3. Tak samo ma być w przypadku nadchodzącego G4.

W sieci pojawiły się informacje, że LG w Stanach złożyło wniosek patentowy o prawda do nazwy G4 Stylus, zatem informacje zdają się potwierdzać. Póki co żadne szczegóły dotyczące jego parametrów technicznych nie zostały ujawnione.

Pewne jest, że LG G4 zadebiutuje w ciągu najbliższych tygodni (najprawdopodobniej podczas targów MWC 2015 w Barcelonie). G4 Stylus natomiast miałby pojawić się na rynku dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona