LG G3 z wymienialną baterią i prawdopodobnie metalowymi pleckami | Tabletowo.pl

LG G3 z wymienialną baterią i prawdopodobnie metalowymi pleckami

Dołącz do dyskusji 0
Bm9Gch0CIAA4yD5

Za niecałe trzy tygodnie LG G3 ujrzy światło dzienne, to też pojawia się o nim coraz więcej zdjęć i informacji. Najnowsze fotki udostępnione przez Evleaks zdradzają pokrywę baterii (bez widocznej na wcześniejszych przeciekach plastikowej osłony),która wydaje się być metalowa.

Oczywiście po plastikowej skórze Samsunga nie można być pewnym, czy element widoczny na zdjęciu nie jest po prostu pseudoszczotkowanym tworzywem sztucznym. Może pozostawienie Samsunga jako jedynego plastikowego gracza na rynku flagowych słuchawek, mogłoby dać ostateczny powód do zastosowania lepszych materiałów w ich urządzeniach, wobec czego metalowy G3 ucieszyłby mnie podwójnie.

g3sd

Drugie zdjęcie ukazuje gniazdo na baterię tabletfonu, która ewidentnie będzie wymienialna, w przeciwieństwie do obecnego modelu. Osobiście nie jestem zwolennikiem ani otwieranych obudów, ani wymienialnych baterii, bowiem może to tylko zaszkodzić spasowaniu materiałów oraz smukłości obudowy. Po za tym, bateria w smartfonie zauważalnie straci na żywotności najwcześniej po dwóch latach użytkowania, czy ktoś w tej chwili przewiduje używanie telefonu z najwyższej półki przez tak długi czas, żeby musieć ją wymieniać? Poza tym istnieją powerbanki.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona