LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) - Tabletowo.pl

LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo)

Tabletowo.pl LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) LG Nowości Plotki / Przecieki

Jeśli myśleliście, że o LG G-Slate wiemy już wszystko, to byliście w wielkim błędzie. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje na temat rzekomego wyposażenia tabletu zarówno w ekran 3D, jak i aparat 3D. Nie ukrywam, że puściłam tą plotkę mimo uszu i przeszłam do porządku dziennego. Okazuje się jednak, że wiadomość, którą uznałam za mało prawdopodobną, jest bardzo realna.

Według redaktorów AndroidAndMe, G-Slate faktycznie będzie posiadał aparat 3D, a trójwymiarowe materiały będzie można oglądać na jego ekranie tylko dzięki specjalnym okularom.

Czego się możemy spodziewać po LG G-Slate:
– ekranu 8,9″ o rozdzielczości 1280 x 768 pikseli,
– aparatu 5 Mpix (prawdopodobnie 3D),
– kamerki 1,3 Mpix,
– wyjścia HDMI,
– portu USB,
– nVidia Tegra 2,
– baterii o pojemności 6400 mAh.
– 4G,
– WiFi,
– GPS,
– 32GB pamięci wewnętrznej,
– Androida 3.0 Honeycomb.

Przed rynkową premierą LG G-Slate wystąpił w teledysku jednego z koreańskich wykonawców (podobna sytuacja jak w przypadku tabletu Nokii w filmie Tron: Dziedzictwo). Możecie go zobaczyć poniżej w 0:54 i 1:52:

Tabletowo.pl LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) LG Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) LG Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) LG Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl LG G-Slate z aparatem 3D? Tablet bohaterem teledysku (wideo) LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona