LG G Pad 8.3 Google Play Edition z czystym Androidem 4.4 Kit Kat - Tabletowo.pl

LG G Pad 8.3 Google Play Edition z czystym Androidem 4.4 Kit Kat

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl LG G Pad 8.3 Google Play Edition z czystym Androidem 4.4 Kit Kat LG Nowości

Na temat tabletu LG V510 w ostatnim czasie słyszeliśmy mnóstwo spekulacji. Najczęściej pojawiało się sformułowanie, że ma to być kolejny sprzęt z serii Nexus, najprawdopodobniej Nexus 8. Niestety, nie jest to prawda. Najbliżej prawdy okazały się osoby twierdzące z dystansem, że będzie to po prostu w jakimś stopniu zmodyfikowana wersja LG G Pad 8.3. I okazało się, że faktycznie tak jest. Bo jak inaczej nazwać LG G Pad 8.3 Google Play Edition?

Dotychczas, jeśli jakaś firma nawiązywała bliższą współpracę z Google, automatycznie sprzęt, który wypuszczała przechodził pod skrzydła Google – stawał się modelem z serii Nexus. Ale nie tym razem. LG G Pad 8.3 jest pierwszym tabletem, do którego nazwy został dodany znaczący dopisek: Google Play Edition. Co to oznacza? Że sprzęt pracuje w oparciu o czystego Androida w najnowszej postaci – 4.4 Kit Kat.

Oczywiście jego parametry techniczne nie uległy zmianie. Wciąż jest to sprzęt oferujący przede wszystkim wyświetlacz IPS o przekątnej 8,3″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 600, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 4600 mAh. Więcej na jego temat możecie przeczytać tutaj.

LG G Pad 8.3 Google Play Edition został wyceniony na 349 dolarów i można go nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu Google Play, który oczywiście w Polsce nie jest dostępny.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona