LG V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus: Nexusem 8?

Twitterowy użytkownik @evleaks znany jest z tego, że publikuje nieoficjalne informacje dotyczące nadchodzących produktów na jakiś czas przed ich premierą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że później w bardzo wielu przypadkach ostatecznie okazują się one prawdziwe. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by przyjrzeć się najnowszemu przeciekowi pochodzącemu właśnie z tego źródła.

Już od kilku miesięcy, mniej więcej od października, wiemy, że koreański koncern szykuje premierę tabletu o oznaczeniu LG V510. Wtedy to urządzenie przeszło przez ręce urzędników z Bluetooth SIG i otrzymało stosowny certyfikat. Dziś poznaliśmy ciekawy fakt na jego temat: są wielkie szanse na to, że V510 będzie kolejnym tabletem z serii Nexus. A dokładniej: Nexusem 8.

Dla usystematyzowania numerków warto przypomnieć, że cieszący się popularnością LG G Pad 8.3 ma oznaczenie LG V500, przez co dotychczas sądzono, że V510 może się okazać nieco odmienioną wersją tego produktu – może wreszcie z 3G/4G/LTE? Biorąc jednak pod uwagę dzisiejsze rewelacje pochodzące od @elveaks, wiele wskazuje na to, że może i faktycznie będzie to zmodyfikowany G Pad 8.3, ale powstały na potrzeby współpracy z Google. Mimo wszystko jednak może się ostatecznie okazać, że będzie to zupełnie inny sprzęt, o innej przekątnej i innych parametrach. Bo w takich przypadkach, jak wiecie, niczego nie można być pewnym.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekawa jak ostatecznie LG V510 zostanie wprowadzony na rynek – jako sprzęt koreańskiego producenta czy jednak z logo Nexus.

LG V510 kolejnym tabletem z serii Nexus?

źródło

Komentarze

 • zenon

  ciekawe kiedy wkońcu pokarzą Nexusa 10 ?

 • Artur

  A niby za co maja go pokarać ? :-)

  • bo1

   ++++++++++++++1111111111111111 , za….scie sie usmialem , dzieki ,no to wracam do pracy dotleniony.

 • politolog

  Podobno był niegrzeczny, za co spotka go zasłużona kara.

 • piii

  Zróbcie coś żeby nie wystarczyło przejrzeć stronę maniaków o tabletach żeby wiedzieć co jest tu i na odwrót!

 • Patryk

  Nexus 8 uśmiercił by siódemke.

 • adex

  Nexus 8 musiałby się wyróżniać od 7 czymś więcej niż trochę większa przekątną ekranu. Pewnie dołozą dodatkowy 1 gb ramu, może aparat 8 mpix, zeby robił wrażenie dla naiwnych, adreno 330 (bo 340 pewnie jeszcze nie…) No i ekranu 2560*1440 też pewnie jeszcze nie wsadzą.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona