LG G Flex na dniach zadebiutuje w Korei, w grudniu w Europie. Znamy cenę

LG G Flex

W ostatnich latach na rynku smartfonów i tabletofonów jedyną innowacją, jakiej byliśmy świadkami, był wzrost wydajności procesorów, przekątnych ekranów oraz pojawienie się interesujących możliwości interfejsu, jak choćby wszelkie aplikacje korzystające z rysika w urządzeniach mobilnych Samsunga. Nic jednak nie zmieniało się pod względem budowy i elastyczności sprzętu. Powiew świeżości wprowadził Samsung ze swoim Galaxy Round, a zaraz za nim – LG z modelem G Flex – w obu przypadkach mamy do czynienia z zakrzywionymi ekranami. Dziś poznaliśmy szczegóły odnośnie dostępności na świecie drugiego z wymienionych modeli.

Podczas oficjalnej prezentacji G Flex ledwie kilka dni temu, firma LG poinformowała jedynie, że sprzęt trafi na półki sklepowe w pierwszym kraju w listopadzie. Dziś dowiedzieliśmy się, że LG G Flex zadebiutuje w przyszłym tygodniu w Korei Południowej w cenie wynoszącej 999900 wonów, co w przeliczeniu daje 940 dolarów lub 700 euro.

Dotychczas koreański koncern nie wspominał nic odnośnie dostępności urządzenia poza rodzimym rynkiem. Jeśli jesteście zainteresowani, mam dobrą wiadomość. G Flex trafi do Europy, dokładniej mówiąc do Francji, już w grudniu bieżącego roku. Europejska cena nie została ujawniona, jednak możemy się spodziewać, że nie będzie zbytnio odbiegać od koreańskiej.

Więcej na temat 6-calowego LG G Flex przeczytacie w tym wpisie.

źródło