LG G Flex 2 i LG Vu 4 jeszcze w drugiej połowie tego roku

lg-g3-press

LG G3 został oficjalnie zaprezentowany, ale dla fanów koreańskiej marki mamy również inne dobre wiadomości. Dwa kolejne bardzo wydajne urządzenia LG, G Flex 2 oraz Vu 4 zostaną zaprezentowane jeszcze w tym roku!

LG G3 może Wam się wydać bezsensu, ze względu na przesadzoną rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli, ale ogólnie jest bardzo ciekawym urządzeniem. Co bardzo ważne jest na rynku również jednym z najładniejszych. Zdecydowanie podniósł poprzeczkę, której LG będzie starało się dorównać jeszcze dwukrotnie w drugiej połowie tego roku. Na konferencji w Seulu Koreańczycy zapowiedzieli jeszcze 2 nowe, topowe urządzenia: G Flex 2 oraz Vu 4.

LG G Flex jest ciekawym urządzeniem, ale rynku nie zwojował. Ma on jednak kilka rozwiązań, jak chociażby lecząca się obudowa, które warto rozwijać w przyszłych modelach. G Flex 2 ma pokazać coś jeszcze bardziej interesującego oraz oczywiście wygięty ekran, więc warto na niego poczekać. Zupełnie inaczej jest z bardzo dla mnie dziwnym LG Vu 4, który będzie następcą Vu 3. Teoretycznie ten phablet ma wszystko na bardzo wysokim poziomie, ale proporcje ekranu (4:3) psują cały efekt. Zamiast tego wychodzi bardzo mocny i jak się domyślam niepraktyczny potworek. Jeśli to się nie zmieni w nadchodzącej generacji to prawdopodobnie znów nie zdobędzie on uznania na rynku.

Druga połowa tego roku zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ możemy spodziewać się jeszcze mocnych tabletów i phabletów od Samsunga, HTC oraz Sony. Nie wspominając już, że Microsoft również będzie chciał zwiększyć udziały swojego mobilnego systemu. LG radzi sobie coraz lepiej i mimo, że do pierwsze koreańskiej firmy brakuje im sporo to z coraz większą ciekawością przyglądam się ich działaniom.

Źrodło