Mamy kolejny LG Brand Store – tym razem we Wrocławiu

Gdzie można pobawić się ostatnim, udziwnionym smartfonem LG z obracanym ekranem – modelem Wing? W nowym salonie firmy, który został otwarty we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park. To już drugi Brand Store LG w Polsce.

Reklama

LG Brand Store otwarty we Wrocławiu

Salony sprzedaży LG nie są w Polsce czymś powszechnie spotykanym. Jak dotąd, mogliśmy urządzić sobie wycieczkę do… jednego. Warszawski Brand Store został otwarty niewiele ponad rok temu, więc teraz przyszedł czas na inne duże miasto – Wrocław.

Salon LG Brand Store we Wrocławiu

Wczoraj, w Centrum Handlowym Magnolia Park, oficjalnie otworzono drzwi przed pierwszymi klientami LG Brand Store miasta stu mostów. Chętni mogą znaleźć tam wszystkie nowe sprzęty LG – od urządzeń mobilnych, przez RTV po inteligentne AGD, a nawet fotowoltaikę.

LG Wing w strefie smartfonów we wrocławskim Brand Store

Nas oczywiście interesują najbardziej laptopy i smartfony. Mają one specjalne miejsce w przestrzeni salonu. Można tam wziąć do ręki smartfon LG Wing i samodzielnie przekonać się, jak działa mechanizm obracania drugiego ekranu. Nie zabrakło też zakątka dla lekkich notebooków z linii LG Gram, zaś ściany są poobwieszane telewizorami z OLED i NanoCell o dużych przekątnych ekranu.

LG Gramy już znamy

Promocja trwająca do końca roku

LG Brand Store we Wrocławiu rozpoczyna z okazji swojego debiutu specjalną akcję promocyjną. Do końca roku zakup w tym miejscu obejmuje także bezpłatny transport, wniesienie i montaż sprzętu w domu klienta na terenie całego kraju.

Oprócz tego, do 31 października 2020 roku, dla pierwszych stu klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 3000 zł, LG przygotowało wyjątkowy prezent powitalny – słuchawki LG Tone Free HBS-FN4 o wartości 449 zł.

Dokładny adres salonu to parter Centrum Handlowego Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu (lokal D149).