Mamy kolejny LG Brand Store - tym razem we Wrocławiu

Mamy kolejny LG Brand Store – tym razem we Wrocławiu

Gdzie można pobawić się ostatnim, udziwnionym smartfonem LG z obracanym ekranem – modelem Wing? W nowym salonie firmy, który został otwarty we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park. To już drugi Brand Store LG w Polsce.

LG Brand Store otwarty we Wrocławiu

Salony sprzedaży LG nie są w Polsce czymś powszechnie spotykanym. Jak dotąd, mogliśmy urządzić sobie wycieczkę do… jednego. Warszawski Brand Store został otwarty niewiele ponad rok temu, więc teraz przyszedł czas na inne duże miasto – Wrocław.

Mamy kolejny LG Brand Store - tym razem we Wrocławiu
Salon LG Brand Store we Wrocławiu

Wczoraj, w Centrum Handlowym Magnolia Park, oficjalnie otworzono drzwi przed pierwszymi klientami LG Brand Store miasta stu mostów. Chętni mogą znaleźć tam wszystkie nowe sprzęty LG – od urządzeń mobilnych, przez RTV po inteligentne AGD, a nawet fotowoltaikę.

Mamy kolejny LG Brand Store - tym razem we Wrocławiu
LG Wing w strefie smartfonów we wrocławskim Brand Store

Nas oczywiście interesują najbardziej laptopy i smartfony. Mają one specjalne miejsce w przestrzeni salonu. Można tam wziąć do ręki smartfon LG Wing i samodzielnie przekonać się, jak działa mechanizm obracania drugiego ekranu. Nie zabrakło też zakątka dla lekkich notebooków z linii LG Gram, zaś ściany są poobwieszane telewizorami z OLED i NanoCell o dużych przekątnych ekranu.

Mamy kolejny LG Brand Store - tym razem we Wrocławiu
LG Gramy już znamy

Promocja trwająca do końca roku

LG Brand Store we Wrocławiu rozpoczyna z okazji swojego debiutu specjalną akcję promocyjną. Do końca roku zakup w tym miejscu obejmuje także bezpłatny transport, wniesienie i montaż sprzętu w domu klienta na terenie całego kraju.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Oprócz tego, do 31 października 2020 roku, dla pierwszych stu klientów, którzy zrobią zakupy za minimum 3000 zł, LG przygotowało wyjątkowy prezent powitalny – słuchawki LG Tone Free HBS-FN4 o wartości 449 zł.

Dokładny adres salonu to parter Centrum Handlowego Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu (lokal D149).