Lenovo ZUK Edge – premiera dosyć szybko, bo już w przyszłym tygodniu

O nowym modelu submarki Lenovo – ZUK Edge – ostatnio robi się coraz głośniej. Najpierw smartfon został dostrzeżony w TENAA, a następnie zabłysnął w bazie AnTuTu. Kolejnie przecieki wskazują na to, że premiera tego modelu może się odbyć szybciej niż nam się wydaje, bo już w przyszłym tygodniu.

Reklama

Podsumowując wcześniejsze informacje można dojść do wniosku, że to będzie kawał świetnego sprzętu. Mówimy tutaj bowiem, między innymi, o takich parametrach jak procesor Qualcomm Snapdragon 821 (z układem graficznym Adreno 530), 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB wolnej przestrzeni na pliki użytkownika. Znajdziemy tutaj także dosyć spory ekran – 5,5 cala, baterię 3000 mAh (przydałoby się nieco więcej) oraz skaner odcisków palców. Aparaty tylny i przedni mają odpowiednio 13 i 8 Mpix. Nie zabraknie także najnowszej wersji Zielonego Robota na pokładzie, czyli Androida 7.0 Nougat.

Wszystkie te informacje, poznaliśmy już nieco wcześniej. Dzisiaj natomiast okazuje się, że wiceprezes marki Lenovo, postanowił się z nami podzielić zdjęciami z tzw. unboxingu. Być może to trochę za dużo powiedziane, ale na zdjęciach znalezionych na chińskim portalu społecznościowym Weibo, możemy zobaczyć urządzenie, opakowanie oraz jego zawartość, czyli pozostałe pudełeczka, które zapewne skrywają w swoim wnętrzu akcesoria. Widzimy także, że w zestawie wraz z ZUK Edge – najprawdopodobniej – otrzymamy etui, albo coś w rodzaju Moto Mods, ale ciężko wywnioskować coś więcej z poniższych zdjęć.

Nie znamy dokładnej daty premiery (ani ceny tego modelu) chociaż wiemy już, że będzie ona miała miejsce w przyszłym tygodniu. Znając życie, przed debiutem pojawią się kolejne przecieki, które pozwolą nam dowiedzieć się czegoś więcej na temat wyglądu tego smartona i kwoty, którą przyjdzie nam za niego zapłacić.

Źródło: AndroidPure