Lenovo Yoga Tablet HD+ z ekranem 1920 x 1200 i Snapdragonem 400 | Tabletowo.pl

Lenovo Yoga Tablet HD+ z ekranem 1920 x 1200 i Snapdragonem 400

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze w grudniu pojawiały się przecieki o powiększeniu rodziny Yoga od Lenovo. I tak, stało się – na MWC 2014 oficjalnie już zaprezentowano Lenovo Yoga Tablet HD+, którego głównym wyróżnikiem jest (zgodnie zresztą z wcześniejszymi spekulacjami) 10,1-calowy ekran Full HD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Dla wariantu z takim ekranem zastosowano ponadto szybszy, czterordzeniowy procesor – Qualcomm Snapdragon 400 (wcześniej była to jednostka MediaTek 1,2GHz). Zamontowana w urządzeniu 9000 mAh bateria ma wystarczyć na 18 godzin działania sprzętu pracującego pod kontrolą Androida 4.3. W tablecie znajduje się również kamera do wideorozmów 1,6 Mpix oraz 8 Mpix aparat („starsze rodzeństwo” Yogi HD+ ma aparat 5 Mpix). Producent wbudował także 32 GB pamięci, dał możliwość rozszerzenia jej za pomocą micro SD oraz zaoferował system Dolby Audio.

Yoga HD+

Przedstawiciel Lenovo tłumaczy pojawienie się Lenovo Yoga Tablet HD+ popularnością kształtu serii Yoga oraz chęcią oddania w ręce użytkowników urządzenia zachwycającego wyjątkowo dobrze wyglądającym ekranem, wspartym wydajniejszym procesorem. Oczywiście tablet działa w trzech, znanych już, trybach – Hold, Tilt oraz Stand. Dostępny ma być już w kwietniu w cenie 349 dolarów.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona