Ważne

Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce?

Tablety Lenovo Yoga 10 na rynku pojawiły się dopiero niedawno, ale wygląda na to, że firma już szykuje się do wprowadzenia nieco ulepszonej wersji. W benchmarku GFX-Benchmark natrafiono na zapisy dotyczące urządzenia o nazwie kodowej Lenovo B8080-F. Co kryje się pod tym kodem?

Prawdopodobieństwo wypuszczenia całkiem nowego sprzętu jest raczej niewielkie. Bardziej możliwa jest po prostu niewielka aktualizacja. Nowy sprzęt ma mieć 10,1-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 pikseli (w Lenovo Yoga 10 zainstalowano wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli). Poprawki mają dotknąć również procesora. Zamiast czterordzeniowego układu MediaTek MT8125 producent ma zdecydować się na Snapdragona S4 MSM8226.

Według przecieków sprzęt będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3. Całkiem prawdopodobne jest, że sprzęt zostanie oficjalnie przedstawiony już w przyszłym miesiącu na targach CES 2014.

źródło

Komentarze

 • andrzejbzyku

  Lepiej by było gdyby dołożyli ramu moim zdaniem

 • eko

  Te tablety powinny przedewszystkim miec 3G w standardzie

 • bob

  FHD, 3G i kupuje

 • janko

  To znaczy, że nie warto niczego kupować, bo dosłownie za chwilę będzie “ulepszona, odświeżona” wersja, w której być może dołożą to, co specjalnie wyjęli z wersji “pogorszonej, zubożonej”.

  • etanol

   Taki urok All-in-One. Puki ktoś nie wymyśli koła od nowa(składaków)…
   To z zakupem naj przyjdzie czekać do końca świata, bo każda kolejna seria jest lepsza od poprzedniej :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona