Asus Zenfone 4

Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce?

Tablety Lenovo Yoga 10 na rynku pojawiły się dopiero niedawno, ale wygląda na to, że firma już szykuje się do wprowadzenia nieco ulepszonej wersji. W benchmarku GFX-Benchmark natrafiono na zapisy dotyczące urządzenia o nazwie kodowej Lenovo B8080-F. Co kryje się pod tym kodem?

Prawdopodobieństwo wypuszczenia całkiem nowego sprzętu jest raczej niewielkie. Bardziej możliwa jest po prostu niewielka aktualizacja. Nowy sprzęt ma mieć 10,1-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 pikseli (w Lenovo Yoga 10 zainstalowano wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli). Poprawki mają dotknąć również procesora. Zamiast czterordzeniowego układu MediaTek MT8125 producent ma zdecydować się na Snapdragona S4 MSM8226.

Według przecieków sprzęt będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3. Całkiem prawdopodobne jest, że sprzęt zostanie oficjalnie przedstawiony już w przyszłym miesiącu na targach CES 2014.

źródło

Komentarze

 • andrzejbzyku

  Lepiej by było gdyby dołożyli ramu moim zdaniem

 • eko

  Te tablety powinny przedewszystkim miec 3G w standardzie

 • bob

  FHD, 3G i kupuje

 • janko

  To znaczy, że nie warto niczego kupować, bo dosłownie za chwilę będzie “ulepszona, odświeżona” wersja, w której być może dołożą to, co specjalnie wyjęli z wersji “pogorszonej, zubożonej”.

  • etanol

   Taki urok All-in-One. Puki ktoś nie wymyśli koła od nowa(składaków)…
   To z zakupem naj przyjdzie czekać do końca świata, bo każda kolejna seria jest lepsza od poprzedniej :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona