Tak ma wyglądać Lenovo Moto X (2017) | Tabletowo.pl

Tak ma wyglądać Lenovo Moto X (2017)

Nieliczne zmiany w stylistyce Moto

Dołącz do dyskusji 0

W tym roku Lenovo zdecydowanie wzięło się na poważnie za tworzenie nowych przedstawicieli serii Moto, czego efektem były bardzo udane „średniaki”:  Moto G4, G4 Play i G4 Plus oraz flagowe Moto Z i Moto Z Force, których największym wyróżnikiem na rynku pozostaje obsługa specjalnych modułów Moto Mods. Dzisiaj do sieci trafiły rendery nowego modelu. Prawdopodobnie mamy możliwość zobaczenia na własne oczy wyglądu nowej generacji Moto X, która wprowadzi kilka nieznacznych zmian do stylistyki, znanej z obecnych już na rynku telefonów.

Na renderach widać, że Lenovo Moto X (2017) nie zostanie doposażony w specjalne piny z tyłu obudowy, które pozwoliłyby na obsługę Moto Mods. Z jednej strony szkoda, ale trzeba pamiętać, że producent chce bardziej rozróżnić przedstawicieli poszczególnych segmentów. Warto także wspomnieć, że plecki w tym smartfonie mają być delikatnie zaoblone po bokach.

Model ten zaoferuje złącze słuchawkowe 3,5 mm, którego próżno szukać w Moto Z, port microUSB 2.0, co jest dosyć dziwne, ponieważ aktualnie USB typu C wydawałoby się logicznym rozwiązaniem. Wymiary mają wynosić w przybliżeniu 150×73,8×8,4 mm. Moduł aparatu głównego z diodą doświetlającą wystaje ponad obudowę 1,1 mm – Lenovo powinno zadbać o zmniejszenie tego „garba”. Ekran zapewne będzie miał przekątną 5,2 cala.

Na froncie nie zabrakło skanera linii papilarnych, którego wygląd przywodzi na myśl czytnik z Meizu i moim zdaniem prezentuje się lepiej od tego kwadratowego z Moto Z. Niestety, nie wiemy na chwilę obecną nic więcej. Grubość obudowy wskazuje raczej na zastosowanie sporej baterii, a długi czas pracy na jednym ładowaniu mógłby stanowić poważną zaletę tego smartfona. Pytanie tylko, czy nie będzie przypadkiem „kanibalizował się” w ofercie z Moto Z Play.

Projekt nowego Lenovo możecie zobaczyć również w pełnej okazałości na poniższym filmie.

Najprawdopodobniej Lenovo zaprezentuje oficjalnie Moto X (2017) na targach MWC 2017 w Barcelonie, które odbędą się pod koniec lutego. Znając życie, do tego czasu zdążymy się dowiedzieć już znacznie więcej na temat nadchodzącej „motki”.

źródło: @OnLeaks przez Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona