Lenovo IdeaPad A1 nieco droższy niż zapowiadano - Tabletowo.pl

Lenovo IdeaPad A1 nieco droższy niż zapowiadano

Tabletowo.pl Lenovo IdeaPad A1 nieco droższy niż zapowiadano Nowości

Odkąd pamiętam firma Lenovo zapowiadała, że w październiku do sprzedaży wejdzie tablet IdeaPad A1, którego cena ma się zamknąć w 200 dolarach. Do dziś wszyscy byli przekonani (nawet sam producent oferujący urządzenie w przedsprzedaży), że będzie kosztować 199 dolarów – bo tak właśnie miało być. Niestety, ostatecznie okazało się, że tablet Lenovo zdrożał – ale minimalnie. Cena IdeaPad A1 w Stanach to 229 dolarów.

Gdy na stronie Lenovo można było zamówić tablet jeszcze przed rozpoczęciem wysyłki do klientów, widniała informacja, że najtańszy model to wersja z 2GB pamięci (zamiast 8GB). Sprawa ta nie została wyjaśniona – co więcej, z lenovo.com została usunięta możliwość zakupu jakiejkolwiek edycji urządzania (2GB lub 16GB w czterech kolorach).

Krótkie przypomnienie parametrów technicznych modelu, o którym więcej możecie się dowiedzieć z tego wpisu: Android 2.3 Gingerbread z interfejsem użytkownika stworzonym przez Lenovo, procesor ARM Cortex A8 1GHz, ekran 7″ (1024 x 600 pikseli), GPS, Bluetooth, WiFi, slot kart microSD, microUSB, aparat 3 Mpix oraz kamerka 0,3 Mpix.

Ostatecznie, najtańsza wersja IdeaPad A1 sprzedawana jest za 229 dolarów, natomiast z 16GB pamięci jest niewiele droższa – 249 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona