LeEco Le 2 pojawi się również w wersji ze Snapdragonem 652 | Tabletowo.pl

LeEco Le 2 pojawi się również w wersji ze Snapdragonem 652

Dołącz do dyskusji 0

LeEco Le 2 jest jednym z kilku dostępnych na rynku smartfonów z dziesięciordzeniowym procesorem MediaTek Helio X20. I choć potocznie układ ten nazywany jest flagowym, to pod względem osiągów wyraźnie „odstaje” od bezpośredniej konkurencji. M.in. z tego też powodu wielu niechętnie patrzy w jego stronę, nawet jeśli pozostała specyfikacja danego urządzenia wygląda atrakcyjnie. Dlatego dobrą wiadomością jest, że LeEco Le 2 pojawi się również w wersji z ośmiordzeniowym Snapdragonem 652.

Dowiadujemy się tego dzięki AnTuTu, w bazie którego znalazł się smartfon, oznaczony jako Le X526. Jeśli nie pamiętacie, to pozwolę sobie przypomnieć, że jest to nazwa kodowa LeEco Le 2. Jedyne, co odróżnia ww. model od dostępnego już na rynku to właśnie procesor. Tym razem zamiast dziesięciordzeniowego MediaTeka Helio X20, mamy ośmiordzeniowego Snapdragona 652.

Pozostała specyfikacja, podawana przez benchmark, jest dokładnie taka sama, jak w pierwowzorze: wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 16 Mpix/8 Mpix (tył/przód) oraz system operacyjny Android 6.0 Marshmallow.

LeEco Le 2

Nie wiadomo, czy zmiana procesora wpłynie na cenę LeEco Le 2. Jeśli nie, to będzie to jeden z najtańszych smartfonów z tym układem na rynku (1099 juanów chińskich lub 199 dolarów).

Źródło: GizChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona