BlackBerry zapowiada ładowarkę bezprzewodową. Firma stawia na oryginalny design i funkcjonalność

Jeszcze całkiem niedawno, za sprawą niezbyt popularnego BB OS, marka BlackBerry skazywana była przez wielu na zapomnienie. Koncern zdecydował jednak o porzuceniu własnej platformy na rzecz systemu Android. Kanadyjczykom wyszło to na dobre. Rozkręcili się i wydali kilka naprawdę ciekawych oraz bezpiecznych smartfonów. W niedalekiej przyszłości ma również zadebiutować dedykowana im bezprzewodowa ładowarka.

Została ona właśnie zapowiedziana widocznym powyżej materiale wideo. Serwis Phone Arena zwraca uwagę na fakt, iż może ona zadebiutować oficjalnie jesienią, w momencie rozpoczęcia sprzedaży jednego z nowych smartfonów od BlackBerry – Evolve X. Być może sprzedawana będzie jako dedykowane mu, oficjalne akcesorium.

Za produkcję ładowarki odpowiadać ma firma Optiemus. Teaser trafił natomiast do sieci za sprawą kanału indyjskiego oddziału koncernu BlackBerry. Można więc spodziewać się, że właśnie w tym kraju akcesorium to zadebiutuje w pierwszej kolejności. A trzeba przyznać, że prezentuje się ono naprawdę elegancko. Nadany został mu kształt tarczy, opatrzonej logo BlackBerry. Z promocyjnego wideo wynika też, że zaoferuje nabywcom funkcję bezprzewodowego, szybkiego ładowania. Na dole znalazły się z kolei trzy gumowe podkładki, zapobiegające ślizganiu się ładowarki po blacie.

https://www.tabletowo.pl/2018/08/02/premiera-smartfon-blackberry-evolve-blackberry-evolve-x-specyfikacja-cena-dostepnosc/

Na razie nie ujawniono informacji na temat ceny nadchodzącej nowości. Możemy jednak spodziewać się, że przedstawiana ładowarka nie będzie tania. Do najtańszych bowiem nie należą również same smartfony od BlackBerry. Gdy tylko pojawią się kolejne szczegóły, dotyczące owej ładowarki, na pewno Was o nich poinformujemy.

Źródło: Phone Arena