Kupa UltraNote – ciekawa nazwa, interesujące parametry | Tabletowo.pl

Kupa UltraNote – ciekawa nazwa, interesujące parametry

Dołącz do dyskusji 0
Kupa UltraNote

Powoli zbliżamy się do połowy października. Jeszcze kilkanaście dni i na rynku zadebiutuje najnowsza odsłona platformy Microsoftu – Windows 8 oraz pierwsze urządzenia pracujące pod jej kontrolą. Wśród nich ma być również tablet o wdzięcznej nazwie Kupa UltraNote, który zapowiada się bardzo interesująco.

Beż żadnych wątpliwości można powiedzieć, że będzie to sprzęt klasy premium pod względem parametrów technicznych (nie wiadomo jak z jakością wykonania, zdjęcia mogą nie oddawać rzeczywistości). Sugeruje to chociażby ekran IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, procesor Intel Core Ivy Bridge i3, i5 lub i7 oraz wspomniany system, Windows 8.

Kupa UltraNote zostanie wyposażony w SSD o pojemności 64GB/128GB, 4GB/8GB RAM, wyjście HDMI, dwa porty USB 3.0, NFC, WiFi, 4G, Bluetooth, WiFi, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, wymienny akumulator oraz wsparcie dla rysika oferującego 1024 poziomy nacisku. Do zestawu będzie można dokupić stację dokującą z klawiaturą, portem USB, wyjściem Ethernet, czytnikiem kart SD oraz dodatkowym akumulatorem (razem ma pozwolić na pracę modelu przez 12 godzin, sam tablet – siedem godzin).

Największą zagadką w przypadku Kupa UltraNote jest jego cena. Jedno jest pewne – za te same pieniądze będzie można z pewnością kupić dobrego laptopa.

Kupa UltraNote Kupa UltraNote

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona