Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa

Wygląda na to, że tablety BlackBerry Playbook sprzedają się naprawdę źle, skoro RIM, ich producent, zdecydował się na promocję takiego kalibru. Korzystający z niej kupujący mają okazję zakupu trzech urządzeń i zapłacenia za dwa. Co więcej, w ramach programu rozwijania małych przedsiębiorstw, RIM oferuje 33% zniżki na zestaw trzech tabletów Playbook. Brzmi ciekawie, prawda? Ale to nie wszystko!

Jeżeli jeszcze przed końcem roku zdecydujecie się na zakup tabletu (lub tabletów) BlackBerry Playbook w jednym z niżej przedstawionych sklepów, otrzymacie jedno akcesorium za darmo! Może to być skórzane etui, ładowarka indukcyjna lub mierzący ponad 1.8m przewód High-Speed HDMI. Niestety, promocyjna oferta przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, dlatego będziecie musieli pociągnąć za wszystkie dostępne Wam sznurki, aby z niej skorzystać.

sprzedawcy-rim-blackberry-playbook

Dla przypomnienia, tablet BlackBerry Playbook to urządzenie wyposażone w 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, kamerkę internetową 3 Mpix, aparat cyfrowy 5 Mpix z funkcją nagrywania wideo w FullHD 1080p, wyjście HDMI, Wi-Fi, Bluetooth oraz system operacyjny QNX (BBX).

Gdybyście mieli możliwość, skorzystaliście z wyjątkowej promocji zorganizowanej przez Research In Motion?

via SlashGear