Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa - Tabletowo.pl

Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa Ciekawostki

Wygląda na to, że tablety BlackBerry Playbook sprzedają się naprawdę źle, skoro RIM, ich producent, zdecydował się na promocję takiego kalibru. Korzystający z niej kupujący mają okazję zakupu trzech urządzeń i zapłacenia za dwa. Co więcej, w ramach programu rozwijania małych przedsiębiorstw, RIM oferuje 33% zniżki na zestaw trzech tabletów Playbook. Brzmi ciekawie, prawda? Ale to nie wszystko!

Jeżeli jeszcze przed końcem roku zdecydujecie się na zakup tabletu (lub tabletów) BlackBerry Playbook w jednym z niżej przedstawionych sklepów, otrzymacie jedno akcesorium za darmo! Może to być skórzane etui, ładowarka indukcyjna lub mierzący ponad 1.8m przewód High-Speed HDMI. Niestety, promocyjna oferta przeznaczona jest wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, dlatego będziecie musieli pociągnąć za wszystkie dostępne Wam sznurki, aby z niej skorzystać.

Tabletowo.pl Kup trzy tablety BlackBerry Playbook, zapłać za dwa Ciekawostki

Dla przypomnienia, tablet BlackBerry Playbook to urządzenie wyposażone w 7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor Cortex A9 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, kamerkę internetową 3 Mpix, aparat cyfrowy 5 Mpix z funkcją nagrywania wideo w FullHD 1080p, wyjście HDMI, Wi-Fi, Bluetooth oraz system operacyjny QNX (BBX).

Gdybyście mieli możliwość, skorzystaliście z wyjątkowej promocji zorganizowanej przez Research In Motion?

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona