Kup Nook Tablet w promocji, zaoszczędź $50! - Tabletowo.pl
Ważne

Kup Nook Tablet w promocji, zaoszczędź $50!

Tabletowo.pl Kup Nook Tablet w promocji, zaoszczędź $50! Nowości

Jeżeli mieszkacie w Stanach Zjednoczonych (lub macie tam życzliwych znajomych) i od dłuższego czasu jesteście zainteresowani tabletem Nook Tablet, nie trafi Wam się lepszy okazja, by kupić go za cenę niższą niż zwykle.

W trwającej tylko 24 godziny promocji zorganizowanej przez sklep Barnes & Noble (producenta tabletu) w serwisie eBay, możecie zakupić Nook Tablet za jedyne $199, czyli taniej o $50. Aby skorzystać z oferty specjalnej, w ekranie dokonywania płatności wpiszcie kod CNOOKDEAL. Spieszcie się jednak – do końca promocji pozostało niewiele ponad 18 godzin, a magazyny sklepu mają swoje dna.

Nook Tablet to urządzenie, które jest bezpośrednim rywalem popularnego tabletu Kindle Fire i pod kilkoma względami jest lepsze od niego. Wyposażono je w 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 1,2GHz z układem graficznym POWERVR SGX540, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej na ulubione filmy, muzykę, zdjęcia i książki,  system operacyjny Google Android 2.3 Gingerbread, czytnik kart microSD, Wi-Fi b/g/n oraz charakterystyczną obudowę o wymiarach 205 x 127 x 12 mm i wadze 399 g.

Zostawcie komentarz, jeśli skorzystacie z promocji. Wielka szkoda, że producent nie pozwolił na wysyłkę tabletu do Europy, urządzenie reprezentuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona