Reklama

Kup Microsoft Lumia 950 XL, stację dokującą HD-500 dostaniesz gratis

Producenci na różne sposoby starają się uatrakcyjnić sprzedawane przez siebie urządzenia. Podobną drogę obrał Microsoft, który w październiku zaprezentował oficjalnie dwa flagowe smartfony: Lumie 950 oraz 950 XL. Jakiś czas temu rozpoczęła się ich oferta przedsprzedażowa, a ceny wynoszą 2799 lub 3099 złotych w oficjalnym sklepie firmy. Osoby, które zdecydują się na większy model, otrzymają w prezencie jedno akcesorium.

Reklama

Wszyscy nabywcy Microsoft Lumii 950 XL dostaną możliwość nabycia za darmo stacji dokującej HD-500, która znacząco zwiększy funkcjonalność telefonu. Możemy do niej oczywiście podpiąć zewnętrzny monitor, myszkę czy klawiaturę i cieszyć się korzystaniem z trybu Continuum, który na razie jest raczej we wczesnej fazie rozwoju. Poza tym wciąż pojawiają się wątpliwości czy aktualnie ma sens. Zobaczymy, jak tzw. PC Phone poradzą sobie w rynkowej walce o klienta.

Microsoft Lumia 950 XL to prawdziwy flagowiec – 5,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD, ośmiordzeniowy Snapdragon 810, 3GB RAM, 32GB pamięci wbudowanej, aparat 20 Mpix, kamerka 5 Mpix oraz bateria 3340 mAh. Całość jest zarządzana przez Windows 10 Mobile. Niewątpliwie jest to świetne urządzenie, chociaż bezpośredni rywale wcale mu nie ustępują.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nabędą ten telefon w okresie pomiędzy 27 października tego roku, a 31 stycznia 2016 roku. Następnie muszą z poziomu Lumii 950 XL przejść do zakładki Lumia Oferty i wykonać polecenia pojawiające się na ekranie. Wówczas otrzymają kod promocyjny, który pozwala bezpłatnie stać się właścicielami stacji dokującej HD-500.

źródło: Microsoft przez Microsoft Lumia Polska