Kto czeka na nową Moto X? Pojawiły się zdjęcia nowego smartfonu Lenovo | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Kto czeka na nową Moto X? Pojawiły się zdjęcia nowego smartfonu Lenovo

Dołącz do dyskusji 0

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Lenovo Moto nie spisało serii Moto X na straty. Chwilowo firma zajęta jest głównie topowymi Zetkami i rozwija dla nich moduły. Nie znaczy to jednak, że nie pamięta o ważnym dziedzictwie w postaci Motek X. Dowodem na to są zdjęcia, które trafiły do sieci.

Smartfon wygląda na taki z metalową obudową. Z łatwością można też odnaleźć cechy wspólne z serią Moto Z. Niemal identycznie wygląda zabudowa aparatu, ze swoją okrągłą konstrukcją i podwójną diodą LED. Kamera nawet wystaje w taki sam sposób, jak w Moto Z. Przedni panel smartfonu wydaje się być wyposażony w skaner linii papilarnych w przycisku pod ekranem. Sam ekran, porównując go z wielkością dłoni ze zdjęcia, może mieć 5.5 cala. No, chyba, że są to jakieś wyjątkowo duże łapska ;)

Urządzenie przypomina kształtem oryginalne Moto Maxx/Moto Turbo z 2014 roku i nie wygląda źle, choć czegoś mi w tym obrazku brakuje. Może jakiejś świeżości, zwłaszcza na pleckach smartfonu?

Nie mamy żadnych informacji dotyczących specyfikacji nowej Moto X. Na to będziemy musieli pewnie jeszcze chwilę zaczekać – kiedy pierwsze sztuki smarftonów trafią do testów i zaczną wędrować po świecie. Można mieć wtedy nadzieję, że pojawią się przecieki z benchmarków i list towarowych.

źródło: TechDroider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona