KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli - Tabletowo.pl

KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości

Wszystkie osoby, które jakiś czas temu zainteresował projekt Asusa – PadFone, powinny zwrócić swe oczy ku podobnemu modelowi. Tym razem, na stoisku KT (Korean Telecom) podczas IFA 2011, można było znaleźć smartfona, który służy jako serce jednego z trzech urządzeń: tabletu, netbooka oraz konsoli do gier. Poznajcie KT Spider.

Smartfon – to właśnie ten maluch (o ile można tak powiedzieć o telefonie z ekranem o przekątnej 4,5″) jest najważniejszą częścią całego zestawu. Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1,5 GHz służy jako jednostka centralna dla pozostałych urządzeń – netbooka, tabletu i konsoli, które bez smartfona są dosłownie niczym – całkowicie niefunkcjonalne.

Smartfon został wyposażony we wspomniany 4,5-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat 8 Mpix, kamerkę 3 Mpix, microUSB, baterię o pojemności 1710 mAh, a całość pracuje w oparciu o Androida Gingerbread. Po wpięciu do netbooka mamy do dyspozycji większy ekran i klawiaturę QWERTY, do tabletu -10-calowy ekran dotykowy (sprzęt działa pod kontrolą Androida 2.3.4), natomiast do konsoli – całość zamienia się w ciekawą konsolę do gier.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy KT Spider trafi do sprzedaży w Europie czy w Stanach. Na rodzimym rynku, tj. w Korei, ma się pojawić na półkach sklepowych w listopadzie lub grudniu bieżącego roku. Cena urządzenia nie została ujawniona.

Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości   Tabletowo.pl KT Spider podłączysz do tabletu, netbooka i konsoli Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona