Krótko: To już niemal pewne, że Huawei wyprodukuje kolejnego Nexusa | Tabletowo.pl

Krótko: To już niemal pewne, że Huawei wyprodukuje kolejnego Nexusa

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się informacje, które potwierdzają słowa Alberta sprzed kilku dni, że Huawei będzie producentem kolejnego smartfona z serii Nexus.

Kevin Yang, czyli dyrektor chińskiego iSuppli, opublikował na portalu Weibo informacje, że Huawei zostało rzeczywiście wybrane przez Google do stworzenia nowego smartfona z serii Nexus. Tak jak pisaliśmy wcześniej, prawdopodobnie zostaną zaprezentowane dwa urządzenia z tej serii, a Huawei będzie producentem tego tańszego, a zarazem gorzej wyposażonego.

Informacje te są niemal pewne, ponieważ iSuppli to jedna z największych firm na świecie, która zajmuje się analityką urządzeń mobilnych. Moim zdaniem, Huawei może stworzyć naprawdę dobre urządzenie, które będzie ciekawą propozycją i, przede wszystkim, nie będzie kosztowało tak dużo, jak obecne flagowe modele dostępne na rynku.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona