Krótko: Samsung Galaxy S6 w jeszcze jednym kolorze - Tabletowo.pl

Krótko: Samsung Galaxy S6 w jeszcze jednym kolorze

Samsung UK na stronie internetowej umieścił Samsunga Galaxy S6 w pięciu wersjach kolorystycznych. Oprócz znanych już kolorów, dostępny będzie jeszcze jeden.

Podczas premiery Samsunga Galaxy S6 zobaczyliśmy smartfona w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, złotej oraz niebieskiej. Jeśli na stronie Samsunga z Wielkiej Brytanii nie popełniono jakiegoś błędu, to najnowszy flagowiec południowokoreańskiego producenta będzie dostępny jeszcze w brązie.

Dla przypomnienia w Samsungu Galaxy S6 znajdziemy 5,1-calowy wyświetlacz QHD, procesor Exynos 7420, 3 GB pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 2550 mAh. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również 16-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselowa matryca na froncie. W urządzeniu znajdziemy również 32, 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej, a całość dopełni system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop z odchudzoną nakładką Touchwiz.

Więcej o Samsungu Galaxy S6 znajdziecie w tekście Alberta, który został napisany kilka chwil po oficjalnej premierze smartfona.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona