Krótko: Here doczekało się sporej aktualizacji map | Tabletowo.pl

Krótko: Here doczekało się sporej aktualizacji map

Dołącz do dyskusji 0

Here należało w całości do Nokii, ale zostało już nabyte przez konsorcjum należące do Audi, BMW oraz Mercedesa. Mimo tego pojawiła się spora aktualizacja map. Co ciekawsze, została ona udostępniona dla wszystkich urządzeń, niezależnie od tego, czy pracują na Androidzie, iOS czy Windowsie. Jakie zmiany wprowadzono?

Przede wszystkim poprawiono jakość map i zaktualizowano informacje na temat komunikacji miejskiej. Here pochwaliło się szczególnie poprawkami, naniesionymi na mapę Białorusi. Dodano na niej aż 11000 POI (punkty godne zainteresowania) i zaktualizowano 22 tysięcy kilometrów dróg, dzięki współpracy ze społecznością.

Pojawiły się również nowe trasy komunikacyjne w Barcelonie. Mapa Brazylii z kolei została podzielona na 32, a nie jak wcześniej 5, mniejszych części, które możemy pobrać do pamięci naszego urządzenia. Warto wspomnieć, że w Here pojawiło się sporo nowych miejsc, m.in. muzeów czy oceanariów.

Aktualizacja powinna być już dostępna do pobrania.

here-barcelona

źródło: Nokia przez Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona