kości RAM IRDM PRO DDR4 Deep Black Goodram
IRDM PRO DDR4 Deep Black (źródło: Goodram)

Moduły RAM IRDM PRO DDR4 w nowej wersji Deep Black – klasyka, która może się podobać

Kości RAM, podobnie jak inne podzespoły komputerowe, mogą zachwycać nie tylko swoimi możliwościami, ale też samym designem. Projektanci nierzadko tworzą wręcz kosmicznie wyglądające elementy, ale w tym przypadku mamy do czynienia z absolutną klasyką. Moduły IRDM PRO DDR4 Deep Black idealnie trafią w gust użytkowników, którzy nie są fanami świecących wszystkimi kolorami palety RGB podzespołów do PeCetów.

Kości RAM IRDM PRO DDR4 Deep Black już dostępne w sprzedaży

Wilk Elektronik S.A., producent marki Goodram oraz serii pamięci IDRM, poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej odsłony kości pamięci z linii DDR4 3600. Dołączy ona do już dostępnych wersji Hollow White i Pitch Black.

Moduły IRDM PRO DDR4 Deep Black są bardzo podobne do tej ostatniej, ale w jej przypadku zrezygnowano akcentów w kolorze złotym – kości są niemal w całości czarne, podczas gdy złote pozostały jedynie złącza, za pośrednictwem których montuje się je w komputerze.

kości RAM IRDM PRO DDR4 Deep Black Goodram
źródło: Goodram

Według deklaracji producenta, linia pamięci DDR4 IDRM PRO jest dedykowana graczom oraz entuzjastom, w tym fanom case moddingu. Moduły IRDM PRO DDR4 Deep Black, w zależności od wersji, oferują pojemność 8 GB lub 16 GB, a ponadto występują w konfiguracjach Single (8 GB i 16 GB) oraz Dual Channel (16 GB i 32 GB).

Kości IRDM PRO DDR4 Deep Black oferują częstotliwość na poziomie 3600 MHz, dzięki czemu zapewniają szybkość i niezawodność działania, co jest kluczowe dla graczy, profesjonalistów i overclockerów. Ponadto są one dostępne z zegarem 18-22-22.

kości RAM IRDM PRO DDR4 Deep Black Goodram
źródło: Goodram

Warto przypomnieć, że wszystkie moduły z serii IRDM PRO są wyposażone w niskoprofilowe radiatory, odprowadzające ciepło i zapewniające stabilną pracę komputera. Do tego zbudowane są z „wyselekcjonowanych pamięci oraz 8-warstwowej płytki PCB” i objęte dożywotnią gwarancją.

Producent zdradził też, że nie wyklucza możliwości pojawienia się w przyszłości w ofercie modułów pamięci z podświetleniem RGB, jednak wszystko zależy od oczekiwań klientów. Na tę chwilę użytkownicy bardzo chwalą sobie klasykę i prostotę formy serii IRDM PRO, dlatego Wilk Elektronik S.A. planuje dalej ją rozwijać.