Microsoft obniża cenę kontrolera Xbox i zapowiada nową, czerwoną wersję kolorystyczną

Uznawany przez wielu za najbardziej wygodny kontroler do gier, jaki istnieje, Xbox Wireless Controller zyskał nową, ognistą wersję kolorystyczną. Poza tym, Microsoft zdecydował się obniżyć ceny wersji podstawowych.

Reklama

Wściekła czerwień dla zdecydowanych

Na wypadek, gdyby intensywna rozgrywka na konsoli Xbox Series X|S niewystarczająco ponosiła nam ciśnienie krwi, wkrótce będziemy mogli zaopatrzyć się w pada w kolorze pobudzającej czerwieni. Microsoft z radością przekazał informację o powstaniu tej wersji kolorystycznej na swoim blogu.

Nazwano ją Pulse Red, choć pad nie jest w całości czerwony. Backcase ma białą barwę, co jest tożsame z wersją niebiską, dostępną już wcześniej w sprzedaży.

Reklama

Czerwony pad Xbox przeznaczony jest dla nowej generacji konsol, ale można go także z powodzeniem używać w połączeniu z komputerami z systemem Windows 10 oraz urządzeniami mobilnymi, dzięki połączeniu bezprzewodowemu.

Microsoft przekazał, że kontroler w kolorze Pulse Red będziemy mogli kupić w Polsce w sugerowanej cenie 269 złotych. Pad trafi do sklepów 9 lutego.

Białe i czarne pady Xbox taniej o 40 złotych!

Oprócz ogłoszenia nowej opcji kolorystycznej kontrolera dla nowych Xboksów, przekazano drugą, bardzo dobrą informację: pady w wariancie białym i czarnym będzie można kupić u partnerów Microsoftu taniej o 40 złotych. Oznacza to, że nowy kontroler może być nasz przy wydaniu 229 złotych. Promocja już ruszyła i potrwa do 22 stycznia.

To jak, korzystacie z promocji na klasyczne wersje kolorystyczne, czy czekacie na Pulse Red?

 1. Za 350pln (z przesyłką) kupiłem z UK, Stadia Controller + Chromecast Ultra. Cena pada Xbox to nieśmieszny żart

   1. Odbiornik jest potrzebny tylko jak chcesz używać mikrofonu poprzez port w kontrolerze. Ewentualnie jak chcesz używać kilku padów na raz. W klasycznym układzie PC + jeden pad, to rzecz zbędna.

    1. a jak inaczej chcesz się łączyć bezprzewodowo, po BT – też potrzebujesz gwizdka, a z dedykowanym donglem działa chyba lepiej?

     1. Obecnie sporo komputerów już ma wbudowany odbiornik bluetooth, na tej samej karcie PCIe co WiFi. Teraz ta łączność to już taki standard, że powoli dongle będą odchodzić do lamusa, tak jak już od dawna jest w laptopach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama