Konkurs! Zgarnij Lenovo Moto 360 Sport

Jest wiele argumentów przemawiających za tym, że to będzie dobry dzień. Piątkowe południe zwiastujące rychło zbliżający się weekend, w dodatku niesamowicie słoneczne w wielu częściach naszego kraju… a to wciąż nie wszystko. Razem z zaprzyjaźnionym sklepem x-kom ruszamy z nowym konkursem, w którym do wygrania świetny smartwatch – Lenovo Moto 360 Sport. Żeby o niego powalczyć trzeba wykazać się odrobiną kreatywności i poczuciem humoru. Zadanie konkursowe jest naprawdę proste!

Ale zanim o zadaniu, kilka słów na temat nagrody. Moto 360 Sport przypadnie do gustu przede wszystkim osobom aktywnym, którym treningi nie są obce. Ale nie będziemy Was zmuszać do biegania! Choć, oczywiście, jeśli tylko macie taką ochotę, wychodźcie pobiegać jak najczęściej ;). Tymczasem moim obowiązkiem jest przypomnieć, że sam zegarek monitoruje aktywność, na bieżąco mierzy puls, a do tego jest odporny na wodę – do metra głębokości przez pół godziny. Warto pamiętać, że kompatybilny jest zarówno ze smartfonami działającymi na Androidzie, jak i iOS – wyświetla powiadomienia o połączeniach przychodzących, ale i z pozostałych aplikacji zainstalowanych na telefonie. Jako że smartwatch działa pod kontrolą Android Wear, na samym zegarku również można instalować aplikacje – ich lista jest jednak mocno ograniczona.

Reklama

No dobrze, a teraz, skoro już wiemy, o co walczycie, przejdźmy do zadania konkursowego. To, jak już wspomniałam, jest bardzo proste.

Wystarczy… przekonać nas, że akurat do Ciebie ma powędrować Lenovo Moto 360 Sport.

Liczymy na kreatywne podejście do tematu i poczucie humoru. Forma pracy jest całkowicie dowolna. Może to być tekst (maksymalnie 500 znaków), grafika, wideo/audio/piosenka (maks. 30 sekund). Niech ograniczeniem będzie tu wyłącznie wyobraźnia!

Konkurs trwa do końca miesiąca, tj do 31 marca włącznie. Prace konkursowe podsyłajcie na adres [email protected], w tytule – koniecznie – Tabletowo.

Pamiętajcie, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Powodzenia!

A, no i pamiętajcie, że sponsorem nagrody w konkursie jest x-kom :)

Aktualizacja:

I wreszcie są wyniki! Nagrodę zgrania… Melisa Giecewicz. Gratulujemy!