Reklama
https://pixabay.com/pl/laptop-komputer-biznesu-tabela-3253347/

Gdybyś mógł spać co drugą dobę, co byś zrobił z zaoszczędzonym czasem? Odpowiedz i wygraj ASUSa ZenFone Max Plus!

Od zmiany czasu z zimowego na letni co prawda minęła już dłuższa chwila, ale spać – zwłaszcza w weekendy – każdy lubi. A gdybyśmy tak mogli spać co drugą dobę? Co byście zrobili z dodatkowym czasem w ciągu dnia? Wraz z ASUS Polska zapraszamy Was do wspólnej zabawy, w ramach której możecie wygrać ASUSa Zenfone Max Plus (M1) oraz trzy powerbanki!

Reklama

Przez dłuższą chwilę sama zastanawiałam się, na co przeznaczyłabym ten dodatkowy czas w ciągu doby – w końcu kilka godzin (w moim przypadku średnio 5-7) to niemało. W pierwszym odruchu pomyślałam, że może wreszcie miałabym czas, żeby odpocząć. W drugim – o połączeniu odpoczynku i spędzania czasu z najbliższymi. Jak widzicie, moje „marzenia” są bardzo przyziemne. Ale Wasze wcale nie muszą takie być. Możecie dać się ponieść fantazji, uruchomić swoją wyobraźnię i przedstawić nam wizję nie z tej ziemi – spróbujcie nas rozśmieszyć i z humorem przekonać, że to właśnie Wam należy się główna nagroda.

Hasło zadania konkursowego brzmi dokładnie tak:

Gdybyś nie musiał spać każdej nocy, a jedynie co drugą (tak jak Maxa wystarczy naładować co drugi dzień), to co byś zrobił z dodatkowymi godzinami?

Odpowiedzi na to pytanie przyjmujemy pod adresem mejlowym konkurs(małpka)tabletowo.pl do końca przyszłego tygodnia, tj. do 22.04.2018 włącznie. Forma wyrazu do wyboru spośród następujących: tekst (maks. 2000 znaków), piosenka ;), kolaż zdjęć lub komiks. Inne nie podlegają ocenie jury.

Pamiętajcie, że prace podesłane pod innym tytułem niż „ZenFone Max Plus” nie będą brane pod uwagę. Dodatkowo, każdy może podesłać tylko jedno zgłoszenie konkursowe. Ale to wszystko jest w regulaminie.

Bo chyba nie muszę przypominać, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu (znajdziecie go TUTAJ)? ;)

Pamiętajcie też, że jakiś czas temu została opublikowana nasza recenzja ASUSa ZenFone Max Plus:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/26/recenzja-test-asusa-zenfone-max-plus-m1/

Powodzenia!

Aktualizacja: wyniki!

ASUS ZenFone Max Plus wędruje do Władysława Chudzika! Z kolei powerbanki otrzymują: Paweł Ossa, Marcin Konieczny oraz AZet. Gratulujemy!

A zwycięska praca wygląda następująco: