Jak przetestować stabilizację wideo w smartfonie? Podpowiedz nam i wygraj Oppo Reno 2!

Jak przetestować stabilizację wideo w smartfonie? Podpowiedz nam i wygraj Oppo Reno 2!

Ostatnia aktualizacja:

“Macie tu Oppo Reno 2. Przetestujcie stabilizację nagrań wideo w jakiś niekonwencjonalny sposób. Albo lepiej – pozwólcie czytelnikom puścić wodze fantazji. Niech podpowiedzą wam, w jaki sposób macie podejść do tego tematu” – na taką propozycję nie odpowiada się negatywnie. A zatem mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest Oppo Reno 2! Wystarczy jeden komentarz, by o niego powalczyć.

W recenzji Oppo Reno 2 napisałam, że jest to smartfon, którym zdecydowanie warto się zainteresować, mając do wydania 2300 złotych. Charakteryzuje się niepowtarzalnym designem (i obiektywami aparatu na równi z obudową!), wysuwanym aparatem w kształcie płetwy rekina (lub, jak kto woli, drzwi Lamborghini), ale też świetnym działaniem (mimo Snapdragona 730G). Oferuje też dobry czas pracy, aparat z ultraszerokim kątem i fajnym trybem nocnym i sprawny czytnik linii papilarnych w ekranie. A to wciąż nie wszystko – ma 3.5 mm jacka audio (którego u konkurencji można spotkać coraz rzadziej), przepiękne etui w zestawie sprzedażowym i oczywiście tak lubiane w Polsce NFC, ułatwiające płatności za pomocą telefonu. Zresztą, co ja tu Wam będę dużo opowiadać – już to zrobiłam pod tym adresem.

Jest jednak sporo niedowiarków, którzy chcieliby sprawdzić na własnej skórze czy to, co ludzie mówią o Reno 2 (w tym ja), jest prawdą. Dzięki naszemu konkursowi jeden z Was (lub jedna z Was, choć czytelniczek mamy niestety sporo mniej), będzie mógł się o tym przekonać.

Jak przetestować stabilizację wideo w smartfonie? Podpowiedz nam i wygraj Oppo Reno 2!

Ultrastabilizacja – jak ją przetestować?

W Oppo Reno 2 producent duży nacisk stawia na stabilizację wideo. Ultrastabilizacja, jak wiem z moich październikowych testów, faktycznie w przeróżnych warunkach radzi sobie doskonale. W sieci widziałam sporo wideo pokazujących, jak Reno 2 nagrywa wideo i, nie ukrywam, niektórym z nich nie dowierzałam. Nie zdziwię się więc, jeśli i Wy podchodzicie do tego sceptycznie.

Oppo jest jednak na tyle pewne ultrastabilizacji, że rzuciło nam (i nam, i Wam!) fajne wyzwanie – przetestowanie stabilizacji w sposób, w jaki to Wy wymyślicie, że mamy to zrobić. Ograniczenia są właściwie dwa. Pierwsze to fakt, że pomysł musi być realny do zrealizowania – a zatem wszelkie podpowiedzi “z kosmosu” nie będą brane pod uwagę. Druga rzecz to, aby przyspieszyć szanse przełożenia zwycięskiego pomysłu testów stabilizacji na rzeczywistość, zamykamy się w obrębie woj. Mazowieckiego – ale nie ograniczamy się do Warszawy; Solec nad Wisłą czy Łączki nie są nam straszne. Pamiętajcie też, że będzie druga połowa listopada, co oznacza, że np. spływ kajakiem to raczej nie najlepszy pomysł ;)

Jak przetestować stabilizację wideo w smartfonie? Podpowiedz nam i wygraj Oppo Reno 2!

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Nagrodą za propozycję, którą postanowimy zrealizować, jest oczywiście Oppo Reno 2. Będzie to egzemplarz testowany przez nas, ale nie musicie się martwić – dbamy o sprzęt, który przechodzi przez nasze ręce :)

Konkurs trwa do 17.11.2019 – w ciągu kolejnych trzech dni wybierzemy jeden wpis, w którym znajdziemy propozycję najbardziej do nas przemawiajacą. Komentarze konkursowe prosimy zamieszczać pod niniejszym wpisem – tylko one będą brane pod uwagę.

A zatem małe streszczonko:
1. Ogłaszamy konkurs, który trwa do 17.11.
2. W komentarzach podpowiadacie nam, jak powinniśmy przetestować stabilizację w Oppo Reno 2.
3. Wybieramy zwycięzcę – 20.11.
4. Realizujemy film, który wkrótce zobaczycie na łamach Tabletowo!

Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu (PDF). Powodzenia!

Recenzja Oppo Reno 2. Mając do wydania 2300 złotych – warto się nim zainteresować