Konkurs z pięcioma świetnymi smartfonami do wygrania? Tylko u nas! (zakończony)

Piąte urodziny Tabletowo.pl w piątek piątego czerwca. A skoro prześladują nas piątki, to mam dla Was… pięć, a jakże, bardzo fajnych nagród. Są nimi smartfony Honor 6 Plus. Tak, dobrze czytacie – pięć sztuk tego właśnie urządzenia. Nieźle, co? :)

Przybij piątkę z Tabletowo!

Konkurs jest banalnie prosty, a każdy z Was ma aż pięć szans, by zgarnąć jeden z pięciu smartfonów (żeby nie było wątpliwości, jedna osoba może wygrać jedną sztukę). Oficjalny hashtag akcji to… #HonorowapiątkazTabletowo. Wykorzystujemy go we wszystkich kanałach Social Media, w których będzie można wygrać Honora 6 Plus.

Ale do rzeczy. Aby powalczyć o jedną z pięciu sztuk Honora 6 Plus należy umieścić w sieci: Facebook, Twitter, Instagram lub YouTube pracę konkursową, która będzie w jakikolwiek sposób powiązana z cyfrą PIĘĆ i tematyką smartfonów/tabletów/szeroko pojętej elektroniki – koniecznie z hashtagiem #HonorowapiątkazTabletowo. By osoby, które nie udzielają się w Social Mediach nie poczuły się odrzucone i urażone, piątą możliwością zdobycia jednej z nagród jest przesłanie pracy konkursowej bezpośrednio na konkursowy adres e-mail (konkurs małpka tabletowo.pl).

Prace powinny być zabawne, błyskotliwe, oryginalne, pomysłowe – po prostu: kreatywne… Forma całkowicie dowolna – to może być zdjęcie (tych spodziewam się najwięcej), mem, rymowanka, krótki tekst, historia/opowiadanie, filmik (byle nie za długi!), komiks, wykreślanka, rebus – co tylko przyjdzie Wam do głowy, ale koniecznie związane z tematem.

Pamiętajcie jednak, że prace umieszczane na portalach społecznościowych/mikroblogowych muszą być widoczne dla wszystkich (prywatne odpadają – muszę mieć możliwość ich zobaczenia!). Co ważne, nie chcę Was ograniczać, zatem każda osoba może wziąć udział w konkursie wielokrotnie i umieścić wiele prac w różnych kanałach.

Nagrody zostaną przyznane najlepszym pracom z poszczególnych kanałów. Jedna dla użytkownika Twittera, druga dla Facebookowicza, trzecia – Instagramowicza, czwarta – YouTubera, piąta – dla osoby, która pracę konkursową wyśle mejlem. To chyba najbardziej sprawiedliwy konkurs, jaki widziałam zorganizowany w polskiej sieci ;). Proszę jednak wszystkich, by podsyłali do mnie linki do umieszczanych w sieci prac konkursowych – pod wpisem konkursowym lub na e-mail.

Równie istotne

Konkurs trwa do końca bieżącego miesiąca, tj. do 30 czerwca 15 roku (włącznie), więc macie całkiem sporo czasu na stworzenie satysfakcjonującej pracy konkursowej. A jury (ja + członkowie redakcji) jest wymagające i żądne kreatywności!

Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku, dać follow na Twitterze i suba na YouTube! Pamiętajcie też o sponsorze nagród – Honor (Facebook, Twitter).

Używając młodzieżowego slangu stwierdzę, że jaram się konkursem z Honorem jak chyba nigdy dotychczas. Wszystko przez to, że łączna pula nagród wynosi ok. 9 tysięcy złotych!. Mam wielką nadzieję, że akcja przypadnie Wam do gustu, a im więcej Was weźmie udział w konkursie, tym większa szansa na kolejne tego typu akcje w przyszłości.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Pełną jego treść znajdziecie pod tym adresem.