Konkurs! Do wygrania folia invisibleSHIELD [zakończony]

Reklama

Ostatnio proponowaliśmy małą zabawę wszystkim rodzicom mających iPada, dzięki uprzejmości ZigZag Studio – twórcy interaktywnej książeczki Traktor Ben i zaginione owce. Tym razem coś dla szerszego grona naszych Czytelników – folia ochronna invisibleSHIELD, której sponsorem jest sklep Zolti.pl.

Najważniejsze informacje na temat folii invisibleSHIELD:
– 0,2 mm grubości,
– opatentowany wojskowy materiał precyzyjnie wycięty dla konkretnego urządzenia,
– zmniejsza ilość śladów po palcach i smugach na ekranie,
– unikalna zdolność powracania do pierwotnego kształtu,
– nie pogarsza czułości ekranu na dotyk,
– amortyzuje upadek zmniejszając ryzyko mechanicznego uszkodzenia.

Jakiś czas temu w sieci krążyły plotki (które później zostały zdementowane), że jeden z dobrze znanych producentów laptopów, chce wejść na rynek tabletów internetowych. Żeby tego było mało, z urządzeniem, którego ekran miał mieć niesamowicie wielką (jak na tego typu sprzęt) przekątną. Pytanie brzmi: o którego producenta chodzi i jaką przekątną miał mieć tablet, o którym mowa? Podpowiedź: nie pisaliśmy o tym na Tabletowo.pl, bo od razu wydawało nam się to podejrzane :)

Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs (małpka) tabletowo.pl. Konkurs trwa do soboty, 30 kwietnia, do godz. 14.00. Zwycięzca wybrany drogą losową, z którym oczywiście skontaktujemy się mejlowo, zostanie ogłoszony w tym wpisie w niedzielę, 1 maja.

W konkursie mogą wziąć udział osoby posiadające jeden z następujących tabletów: Samsung Galaxy Tab, iPad lub iPad 2. Zwycięzca będzie miał możliwość wyboru na które urządzenie (z tych trzech) życzy sobie folię invisibleSHIELD.

Sponsorem nagrody jest sklep internetowy Zolti.pl z akcesoriami do urządzeń mobilnych.

Folię wygrał: Marcin Siewnicki

A chodziło oczywiście o „tablet” Lenovo o przekątnej 23″ :)