tablet window n90 ii

Konkurs! Do wygrania Ainol Novo 7 Aurora II i Window N90 II

tablet window n90 ii

Dziś jest zdecydowanie dobry dzień. Idealny wręcz do rozpoczęcia konkursu, o którym przebąkiwaliśmy gdzieniegdzie od dłuższego czasu. Do wygrania dwa dwurdzeniowe tablety: Ainol Novo 7 Aurora II oraz Window N90 II. Konkurs trwa od jutra do 23 września.

Konkurs jest nieco upierdliwy, ale żeby wygrać, należy poświęcić nieco czasu i uwagi. Polega na śledzeniu Tabletowo.pl i strony sponsora nagrody – ŚwiatAndroid.pl. Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie znaleźć i odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe, które będą publikowane:
– 1. w jednym z newsów na Tabletowo.pl w sobotę, tj. 15.09,
– 2. na profilu ŚwiatAndroid.pl na Facebooku (oczywiście zachęcamy do klikania „Lubię to” i na stronie ŚwiatAndroid.pl w poniedziałek, tj. 17.09,
– 3. w jednym z newsów na Tabletowo.pl w środę, tj. 19.09.

Dodatkowo w piątek, tj. 21.09, pojawi się pytanie otwarte, którego będzie trzeba szukać w jednym z newsów na Tabletowo.pl i/lub (jak kto woli) na profilu Tabletowo.pl na Facebooku. Wszystkie odpowiedzi należy przysyłać na konkursowy adres konkurs(małpka)tabletowo.pl, w jednej wiadomości, do 23.09. Nagrodzone zostaną dwie osoby, których zgłoszenia wydadzą nam się najciekawsze, a argumenty w odpowiedzi na pytanie otwarte najbardziej przekonywujące. Ogłoszenie wyników nastąpi w środę, 26.09.

Powodzenia!