Koniec dystrybucji tabletów BlackBerry PlayBook 16GB | Tabletowo.pl

Koniec dystrybucji tabletów BlackBerry PlayBook 16GB

Dołącz do dyskusji 0

Jak wynika z wiadomości e-mail wysłanej przez reprezentanta firmy Research In Motion, kanadyjski koncern zakończy produkcję i dystrybucję tabletu BlackBerry PlayBook w wariancie z 16GB pamięci wewnętrznej. Oficjalną przyczyną podjęcia tej decyzji jest chęć zaoferowania klientom jak najbardziej wartościowych produktów.

Oficjalnie wytłumaczenie do mnie nie trafia – czy tablet z 16GB pamięci nie jest wartościowym produktem? Brakuje mu obudowy, aparatu, ekranu dotykowego? Nie. Mimo to, druga generacja urządzenia najprawdopodobniej będzie dostępna jedynie w dwóch wariantach pojemnościowych: 32GB i 64GB. Skoro o niej mowa, warto przypomnieć, że PlayBook 3G+ będzie wyposażony w procesor o częstotliwości taktowania 1,5GHz, moduł sieci HSPA+ i LTE oraz wsparcie dla technologii zbliżeniowej NFC ułatwiającej interakcję z otoczeniem i parowanie z akcesoriami.

Pierwszy BlackBerry PlayBook już wkrótce będzie dostępny wyłącznie z pamięcią 32GB i 64GB. Nie oznacza to jednak, że wszystkie modele z 16GB nagle wyparują i znikną z magazynów. Jeżeli macie ochotę na najtańszy wariant jeżynkowego tabletu, bez problemu znajdziecie go w sklepach internetowych. Wciąż się wahacie lub nie wiecie, czym jest BlackBerry PlayBook? Zapraszam do lektury napisanego przeze mnie obszernego testu tego urządzenia.

via BBNews

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona