Ważne

Nowe zdjęcia tabletu BlackBerry PlayBook 3G+

Jeżeli w świetle ostatnich premier nie zapomnieliście o nowej, odświeżonej wersji tabletu BlackBerry PlayBook 3G+, mamy dla Was garść zdjęć tego urządzenia. Fotografie opublikowane zostały na forum serwisu CrackBerry i przedstawiają tablet ze slotem na karty SIM umieszczony w pobliżu gniazda ładowania, wyjścia HDMI i innych portów. Ich autor potwierdza, że BlackBerry PlayBook 3G+ obsługuje nowy standard sieci 4G (przynajmniej w Stanach Zjednoczonych) i najprawdopodobniej wyposażony jest w nowy procesor 1,5GHz.

Pamiętajmy, że zdjęcia mogą być nieprawdziwe i mogły zostać opublikowane wyłącznie w celu zyskania rozgłosu. Jakkolwiek by nie było, z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje o BlackBerry PlayBook 3G+. Co więcej, w sieci pojawiły się informacje, że tablet wkrótce doczeka się kolejnych aktualizacji oprogramowania: 2.0.1 i 2.1. Choć nie znamy szczegółów na ich temat, spodziewamy się, że poprawią błędy występujące w obecnej wersji systemu operacyjnego Playbook OS.

via BBNews

Komentarze

  • grubość jak laptop :D

  • lcd

    No i nie ma ogryzka na obudowie to już całkiem wstyd wyciągać przy ludziach.

  • Generau

    Niedojebana ta firma. Jest w tyle za konkurencją o dwieście kroków , lub dwa stajania. Czy to taki problem zaimplementować głupiego skype ? Kurwy się mianują producentem tabletów dla celów biznesowych. Spróbuj który odpalić stronę bankową na bazie javy. Teraz kartę sim wprowadzili łaskawcy.
    Jestem na tę markę tak bardzo wkurwiony że mimo iż mi sie podoba specyfikacja i płynność działania , nie kupię . Sobie i im na złość. Nie pozdrawiam .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona