Konferencja Huawei na MWC 2015 już 1 marca. Jakich urządzeń możemy się spodziewać? | Tabletowo.pl

Konferencja Huawei na MWC 2015 już 1 marca. Jakich urządzeń możemy się spodziewać?

Dołącz do dyskusji 0

Marcowe targi MWC w Barcelonie zbliżają się wielkimi krokami i to właśnie podczas ich trwania prawdopodobnie poznamy flagowe urządzenia kilku producentów. Jednym z nich ma być Huawei, który już zapowiedział swoją konferencję na 1 marca.

Targi co prawda zaczynają się dopiero 2 marca, ale wiele firm organizuje konferencje dzień lub dwa przed ich startem – na CES było podobnie. Jeśli chodzi o nowe produkty, Huawei może zaskoczyć na kilku frontach. Zapewne wielu z Was będzie czekać na dwa tablety, MediaPad T1 10 oraz MediaPad X2. O tym drugim wiemy, że będzie mieć prawdopodobnie 7-calowy ekran Full HD, procesor Kirin 925 oraz 3 GB pamięci RAM.

Jednak po świetnych wynikach w sprzedaży smartfonów możemy się również spodziewać czegoś mniejszego niż 7 cali. Kolejnym flagowcem będzie prawdopodobnie Huawei Ascend Mate 8, który może zmienić swoją nazwę na Huawei Mate 8 (na zdjęciach powyżej). Ma to być spowodowane tym, że chińska firma chce się pozbyć nazwy Ascend.

Jeśli chodzi o specyfikację tego urządzenia, na razie nie ma żadnych przecieków na ten temat. Możemy jednak zakładać, że nie zobaczymy w nim ekranu o rozdzielczości QuadHD, ponieważ chińska firma nadal nie uważa tego za rozsądny ruch, co potwierdził Yu Chengdong z Huawei.

Kończąc już falę spekulacji muszę jeszcze wspomnieć, że na targach MWC możemy również zobaczyć Huawei P8. Będzie on prawdopodobnie wyposażony w 5,2-calowy ekran Full HD ze szkłem 2,5D oraz 8-rdzeniowy procesor Kirin 930. Wszystkiego dowiemy się już 1 marca.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona