Konferencja Asusa z Computex 2012 dostępna w sieci (wideo) | Tabletowo.pl

Konferencja Asusa z Computex 2012 dostępna w sieci (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tegoroczne tajwańskie targi Computex bezsprzecznie zdominował tamtejszy gospodarz, Asus. Podczas kilkudniowej konferencji zaprezentował mnóstwo interesujących urządzeń, obok których nie można przejść obojętnie. Pozwólcie, że wymienię je wszystkie i spróbuję zapamiętać ich nazwy, choć… to na pewno nie będzie proste: Tablet 600, Tablet 810, Taichi, Transformer AiO, Transformer Book, Zenbook Prime Touch UX21A oraz stacja audio do tabletów Transformer i monitor do modelu Padfone. Wow, sporo tego!

Jeśli Waszym marzeniem jest możliwość uczestniczenia w konferencji Asusa na jednych z targów technologicznych (a to jest naprawdę fajne przeżycie! przekonałam się o tym z Jarkiem na MWC 2012 w Barcelonie), tajwański koncern postanowił poniekąd je spełnić. W sieci zostało opublikowane nagranie z prezentacji urządzeń Asusa na Computex 2012. Jeśli więc jesteście ciekawi jak Asus przedstawia swój nowy sprzęt, znajdziecie chwilę czasu między jednym a drugim meczem na EURO 2012 (lub ewentualnie nie jesteście entuzjastami piłki nożnej… poważnie?), rozsiądźcie się wygodnie w fotelach i zerknijcie poniżej:

Teraz tylko czekam aż wszystkie modele zaprezentowane przez Asusa na Computex 2012 trafią do polskiego oddziału producenta, a co za tym idzie – będziemy mogli wziąć je w swe ręce i dla Was przetestować!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona