Konferencja Apple WWDC odbędzie się 11 czerwca w San Francisco 17

Konferencja Apple WWDC odbędzie się 11 czerwca w San Francisco

Konferencja Apple WWDC odbędzie się 11 czerwca w San Francisco 19

WWDC, na równi z prezentacjami dedykowanymi pojedynczym urządzeniom, to najbardziej oczekiwane wydarzenie związane z marką Apple. Na organizowanych w jego ramach prezentacjach i warsztatach gromadzą się dziennikarze i programiści poznający przyszłość oprogramowania i sprzętu produkowanego przez firmę z Cupertino. Co rok WWDC wywołuje wielkie emocje, a bilety na imprezę rozchodzą się w ciągu kilku godzin. Tego lata również zaznamy smaku jabłkowych nowości, ponieważ w hali Moscone West (San Francisco) w dniach 11-15 czerwca odbędzie się WWDC 2012, na którym zobaczymy… no właśnie, co?

Nauczeni doświadczeniami z lat ubiegłych, wiemy, że się nie rozczarujemy. Ponieważ premiera nowego iPada miała miejsce zaledwie dwa miesiące temu, nie spodziewamy się ujrzeć tabletu internetowego. Niemniej jednak, coraz częściej docierają do nas plotki o mniejszym, 7,85-calowym bracie iPada. Jeśli zostanie on zaprezentowany, to na pewno wraz z systemem iOS 6 i smartfonem iPhone 5, który uważany jest za najgorętszy telefon komórkowy tego roku.

Warto zaznaczyć, że WWDC to nie tylko konferencja, na której światu ukazywane są nowe produkty Apple. To również warsztaty dla programistów i specjalistów chcących rozszerzyć swoje horyzonty i zaczerpnąć wiedzy od certyfikowanych ekspertów z Cupertino. Jeżeli interesujecie się pisaniem aplikacji dla systemu iOS, zajrzyjcie na stronę Apple, gdzie możecie kupić bilet. Choć jest to wydatek rzędu $1600, wątpimy, abyście żałowali tych pieniędzy.

via Engadget